• 60 59:19
    1:8
    (Drápalová)

FBC Přerov - Aligators Šitbořice 1:8
branky: 40. Jana Boháčová - 3. Tamara Pevná, 17. Petra Drápalová, 20. Jolana Peterková, 23. Petra Drápalová, 26. Kristýna Kršková, 31. Gabriela Hamplová, 55. Petra Ondráčková, 60. Tamara Pevná; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Gabriela Kotyzová 26 - Sabina Dvořáčková 22; po třetinách: 0:3, 1:3, 0:2
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Konečně utkání, jaké chceme. Tohle jsme potřebovali. Jsem opravdu rád, že se nám do formy dostávají všechny hráčky a nestojím nám to jen na jedné. Díky holkám za dnešní utkání, doufám, že to takhle půjde i nadále. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Když plníme to co si řekneme, tak dokážeme hrát s každým. Bohužel nás neustále sráží střelecká impotence. Odpočineme a zítra znovu proti stejnému soupeři. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:19 GÓL Aligators Šitbořice! 1:8
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #3 Tamara Pevná, asistoval #29 Petra Drápalová (1:8)
54:17 GÓL Aligators Šitbořice! 1:7
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková bez asistence (1:7)
54:02 Trestné střílení družstva Aligators Šitbořice neproměnil #3 Tamara Pevná.
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:59 GÓL FBC Přerov! 1:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #12 Bára Klimešová (1:6)
38:23 Vyloučen hráč #28 Anna Balus družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za blokování florbalky
30:59 GÓL Aligators Šitbořice! 0:6
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová bez asistence (0:6)
27:58 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hra rukou
25:50 GÓL Aligators Šitbořice! 0:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #80 Kristýna Kršková, asistoval #2 Petra Ondráčková (0:5)
24:50 Přerov neproměnil brejkovou situaci.
22:24 GÓL Aligators Šitbořice! 0:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #3 Tamara Pevná (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 3:17
19:49 GÓL Aligators Šitbořice! 0:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #9 Jolana Peterková, asistoval #10 Sabina Mátlová (0:3)
16:43 GÓL Aligators Šitbořice! 0:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #10 Sabina Mátlová (0:2)
12:17 V prvních 10 minutách ve střelách převažují hosté.
02:31 GÓL Aligators Šitbořice! 0:1