58
  • 58 57:28
    IBK HK

IBK Hradec Králové - EAV SK Jihlava 6:7
branky: 12. Veronika Kyšková, 18. Eliška Benešová, 24. Tereza Rejmanová, 24. Adéla Kozlová, 36. Tereza Rejmanová, 43. Iva Čečotková - 1. Tereza Vytisková, 9. Kateřina Bícová, 26. Klára Šulová, 26. Barbora Levová, 29. Tereza Vytisková, 44. Hanka Krčálová, 44. Eliška Šmahelová; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 26 - Jana Vyrobíková 20; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Netolický Štěpán (Trenér): Hodně drsné utkání, myslím, že to bylo nervozni z obou stran. Šli jsme si pro plný počet bodů, což nám bohužel nevyšlo. Možná trochu naší naivitou, kdy jsme chodili do soubojů nezodpovědně. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Aktivní zápas s plno chybama. Jsem rád, že holky dokázaly dotáhnout do vítězného konce. Děkujeme soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:59 Závěr utkání bohužel nepřinesl kýžený tlak domácích a tak Jihlava pokračuje proti Hradci ve vítězné sňůře.
57:28 Timeout IBK Hradec Králové
52:30 Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
52:00 Dnes tu máme zaděláno na klasickou kuklenskou koncovku plnou emocí. Diváci se mají na co těšit.
50:00 Oba týmy si vytváří šance, avšak hra je plná nepřesností a drobných faulů
43:55 Větší důraz před brankou teď předvádějí hráčky Jihlavy a otáčí skóre opět ve svůj prospěch.
43:52 GÓL EAV SK Jihlava! 6:7
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Eliška Šmahelová bez asistence (6:7)
43:10 GÓL EAV SK Jihlava! 6:6
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová bez asistence (6:6)
42:20 GÓL IBK Hradec Králové! 6:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #52 Iva Čečotková bez asistence (6:5)
42:20 Iva Čečotková vyslala z půlky krásnou střelu na zadní tyč a posílá tak Hradec do vedení.
41:02 Při odloženém vyloučení vybojoval Hradec nájezd, který však neproměnil. Máme tu tedy první přesilovku domácích.
41:01 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #18 Adéla Kozlová.
41:01 Vyloučen hráč #14 Kristýna Běhounková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
37:30 Domácí nasadili do hry třetí útok, který ihned soupeřkám pěkně zatápí.
35:30 Jihlava řeší rozehru jednoduše a efektivně po mantinelu. Hradec se teď nechal inspirovat a únik Kyškové po mantinelu zakončuje gólem z první Rejmanová.
35:27 GÓL IBK Hradec Králové! 5:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Tereza Rejmanová, asistoval #11 Veronika Kyšková (5:5)
28:14 GÓL EAV SK Jihlava! 4:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #16 Kateřina Bícová (4:5)
28:14 Jihlava dnes už po několikáté proměňuje 2 na 1 a jde do vedení.
25:54 GÓL EAV SK Jihlava! 4:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #50 Barbora Levová, asistoval #8 Jitka Vilišová (4:4)
25:54 Máme vyrovnáno. Z důrazu před bránou těží Jihlava.
25:40 GÓL EAV SK Jihlava! 4:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #35 Veronika Krčálová (4:3)
25:40 Tvrdou střelou z první se od mantinelu prosazuje hostující Šulová.
23:27 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #31 Lucie Tomášková (4:2)
23:15 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Tereza Rejmanová, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (3:2)
23:00 Druhá třetina začala o poznání aktivněji. Útoky se teď valí na obě strany a domácí hráčky jsou běhěm krátké chvíle dokonce dvakrát úspěšné.
20:18 Rychlá akce Jihlavy končí gólem "do prázdné".
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:35 V závěru první třetiny se Jihlava tlačí do vyrovnání, avšak dnes jsou nebezpečnější protiútoky.
18:30 Hezký zákrok rukou od Kašparové.
17:16 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #17 Eliška Benešová, asistoval #52 Iva Čečotková (2:2)
17:16 Benešová oloupala soupeřku na vlastní polovině a projela s míčkem až mezi kruhy, kde nedala golmance hostí šanci svou střelou k tyči dvacet nad led.
15:30 Hra je opticky vyrovnaná. Šance mají oba týmy.
11:28 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #58 Karolína Kovářová (1:2)
11:28 Z tlaku domácích na soupeřově polovině se prosazuje střelou ze středu Kyšková.
10:00 Tomášková prokličkovala celé hřiště, její střelu však lapila golmanka hostí bez větších problémů.
08:50 Po pár šancích Hradce se z protiútoku prosazují hosté. Ihned po buly Kašparová chytá nebezpečný pokus Jihlavy.
08:42 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #23 Hanka Krčálová (0:2)
07:00 Hradec měl dvě velké šance po zaváháni Jihlavy v rozehrávce.
06:20 Kyšková prověřila hostující gólmanku tvrdou střelou, ta si však dobře vyjela a střelu zblokovala.
04:20 První oslabení zvládly domácí lvice výborně.
02:13 Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
01:45 Zápas zatím ve znamení opatrné rozehrávky obou týmů.
00:18 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1