3:7
    Petra KLUSÁKOVÁ
    (Sedláčková)

TJ Centropen Dačice - K1 Florbal Židenice 3:7
branky: 14. Lucie Bártů, 30. Aneta Lisová, 34. Andrea Distelová - 7. Klára Jahodová, 10. Veronika Muselíková, 24. Petra Bílá, 31. Petra Bílá, 49. Anna Klvačová, 56. Veronika Králová, 60. Petra Klusáková; rozhodčí: Michal Pazderník - Jiří Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 12 - Anna Kratochvílová 7; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Dneska pro mnohé překvapivě vyrovnané utkání. Holky makaly a předvedly opravdu povedený výkon. Ačkoliv byl soupeř o něco více na balonku, téměř celé utkání se nám povedlo držet na dostřel jednoho či dvou, mnohdy poněkud smolných gólů a zápas byl zcela otevřený. Poslední dva zásahy soupeře plynuly z naší snahy zápas vyrovnat. Děkuju soupeři za zápas a gratuluji k výhře. Holkám pak moc děkuju za předvedenou hru, aktivitu a vše, co dnes na hřišti předvedly. Věřím, že zítra se povede takovýto výkon zopakovat.
60:00 Komentář hostů Starý Jiří (Trenér): Dnes jsme se hodně trápili v zakončení a celkově v útočné fázi. Dlouhá část zápasu s poměrně vyrovnaným skóre motivoval soupeře který hrál s velkým nasazením a my jsme nebyli svhopní po většinu zápasu dostat utkání pod kontrolu. Nakonec tedy z našeho pohledu utrápená výhra, přesto jsou to tři body což je důležité. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 3:8
59:27 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #61 Petra Klusáková, asistoval #20 Markéta Sedláčková (3:7)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty zápasu.
56:15 HOSTÉ v plném počtu.
55:42 Vidíme hru 6 na 4.
55:05 Timeout TJ Centropen Dačice
55:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #43 Jitka Drápalová (3:6)
54:15 Vyloučen hráč #28 Veronika Muselíková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:21 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #31 Anna Klvačová bez asistence (3:5)
46:52 Šmahelovou dělily milimetry od vyrovnání.
44:12 Pospíchalová vyráží míček z brankové čáry.
42:55 Minářová nedokázala míček dostat za Kratochvílovou.
40:36 HOSTÉ v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
38:36 Vyloučen hráč #31 Anna Klvačová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za opakované přestupky
38:10 Dačice v plném počtu.
36:10 Vyloučen hráč #8 Šárka Divišová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
33:09 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #10 Zuzana Vávrová (3:4)
31:32 Vávrů přestřeluje.
30:57 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá, asistoval #9 Natálie Janečková (2:4)
29:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Divišová (2:3)
29:30 Lisová propaluje od mantinelu Kratochvílovou.
28:33 Dačice přečkaly další židenickou šanci.
23:09 Bílá utekla dačické obraně a uklízí do horního rohu branky.
23:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:3
22:42 Pospíchalová vyráží.
21:12 Vyloučen hráč #13 Barbora Šmahelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 3:6
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:03 Minářová neměla ponětí, kde nachází míček.
15:15 Pospíchalová si doskočila pro balonek.
13:21 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů bez asistence (1:2)
13:21 Lucie Bártů dostala od soupeřky nabyto a chladnokrevně uklízí míček za Kratochvílovou.
10:35 První velká šance Dačic. Lisová však trefuje Kratochvílovou.
09:24 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková bez asistence (0:2)
06:13 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #43 Jitka Drápalová (0:1)
05:45 Špatnou rozehrávku Divišové nepotrestala Drápalová.
03:41 Další střelu od Židenic schytala Šmahelová.
03:14 Míček se odráží od Pospíchalové do bezpečí.
01:15 Oba týmy se zatím uťukávají.