• 53 52:58
    3:7
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Aligators Šitbořice 3:7
branky: 9. Helena Klazarová, 10. Kateřina Svatoňová, 36. Nikola Brejtrová - 13. Iva Váňová, 31. Tereza Lengálová, 32. Petra Ondráčková, 32. Sabina Mátlová, 39. Jolana Peterková, 46. Petra Ondráčková, 53. Petra Ondráčková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Klára Karlíková 17 - Eva Kulíšková 26; po třetinách: 2:1, 1:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Určitě jsme dnes nebyli horším týmem a výsledek neodpovídá realitě. Ve druhé třetině jsme si nechali utéct náskok díky špatnému přistupování a celkovému polevení. Bohužel jsme si nechali dát góly, které bych nazval v některých případech "šmudly". Ale hraje se na góly a ne na šance, kterých jsme měli hafo. Z naší strany zápas hodnotím pozitivně, jen musíme příště projevit větší tlak do branky po celý průběh utkání. Děkuju našim holkám za pěkný zápas, který nám ukázal, že budeme v prvním kole horkým soupeřem. Děkujeme i supeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): První třetina byla z naší strany trochu laksní. Dostali jsme se později do utkání a stálo nás to dvě branky. Trošku jsme změnili styl hry a přineslo to své ovoce. Zbytek utkání, až na pár momentů, už byl v naší režii. Děkuji holkám za klidné zvládnutí koncovky. Soupeři děkuji za utkání a přeji hodně štěstí v posledním kole.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:59 Šitbořice si odváží 6 bodů. Děkujeme všem čtenářům.
59:59 Sekundu před koncem se neštěstím zranila hráčka s číslem 55, doufáme v brzké uzdravení !!
56:30 Luštincová hledala Hejnovou na středu, ale nahrávka neprošla.
55:25 Hra se přerušuje kvůli zašlápnutému balónku.
52:58 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
52:58 GÓL Aligators Šitbořice! 3:7
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková bez asistence (3:7)
52:58 Už asi po páté se odráží balónek od Karlíkové a Šitbořice doráží.
50:08 Hra začíná být lehce vyhrocená a zvyšuje se počet faulů.
47:55 Luštincová zabránila protiútoku Šitbořic a Rtyně jde díky tomu do útoku.
45:30 GÓL Aligators Šitbořice! 3:6
45:30 Po špatné domluvě v obraně domácích, Šitbořice trestají gólem.
45:07 Krásný zákrok Karlíkové.
42:45 Romančáková vybojovala balón na středu a hledá Hejnovou, ale bohužel tam stála soupeřka.
40:01 Luštincová vyhrává bule poslední třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
38:25 GÓL Aligators Šitbořice! 3:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #9 Jolana Peterková bez asistence (3:5)
38:25 Hostující hráčka doráží balónek za záda Karlíkové a navyšuje skóre na 3:5.
35:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #18 Lucie Hejnová (3:4)
35:39 Hejnová nahrává na sebíhající Brejtrovou a ta snižuje na 3:4 !!
35:15 Řeháková prošla 3 hráčky, nahrává Svatoňové, ale ta trefuje gólmanku.
33:27 Nebezpečný volný úder před bránou Rtyně končí mimo bránu.
31:41 GÓL Aligators Šitbořice! 2:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #69 Martina Horáková (2:4)
31:41 Po 3 rychlích gólech, ani jeden tým nepolevuje a domácí se snaží vyrovnat.
31:08 GÓL Aligators Šitbořice! 2:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:3)
30:06 GÓL Aligators Šitbořice! 2:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #4 Eliška Hroudná (2:2)
30:06 Po dorážce hostující hráčky, Šitbořice vyrovnávají skóre.
28:27 Rtyně kombinuje na své polovině.
25:27 Karlíková chytá neskutečné střeli Šitboric.
22:40 Řeháková si proběhla celé hřiště, ale její střela končí 2 metry nad bránou.
20:25 Ani po začátku nové třetiny Rtyně nepolevuje a vybojovaném balónku Řehákové, Šrámková střílí na bránu.
20:01 Bule 2. části vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
17:05 Střela hráčky Peterkové chytá Karlíková.
14:33 Krásná akce Hejnové a Šrámkové končí mimo bránu.
12:40 GÓL Aligators Šitbořice! 2:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #8 Iva Váňová, asistoval #66 Karolína Kohoutková (2:1)
12:40 Šitbořice odpovídají gólem z volného úderu před bránou Rtyně a snižují skóre na 2:1.
09:41 Po dvou rychlích gólech Rtyně drží balónek na polovině hostů.
09:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (2:0)
09:39 Brejtrová střílí, balónek se odráží od golmanky a Svatoňová doráží a akce končí balónkem za zády Kulíškové.
08:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #4 Nikola Brejtrová (1:0)
05:20 Hráčka s číslem 69 dělá chybu v obraně a Rtyně z toho těží jenom rozehrávku v rohu hostů.
04:30 Rtyňský houmran v podání hráčky Klazarové.
03:30 Šrámková krásně našla Luštincovou, ale ta netrefuje bránu.
01:22 Řeháková si naráží s hejnovou, ale ta trefila hokejku.
00:13 První střela hostujících hráček na bránu domácích.
00:01 Úvodní bule vyhrávají hosté.