0

0

0.

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Fbc Orel Nové Město na Moravě 7:8pn
branky: 2. Josef Žáček, 5. David Coufal, 9. Josef Žáček, 13. David Coufal, 14. Václav Venzhöfer, 21. David Coufal, 33. Josef Žáček - 1. Martin Kršek, 16. Petr Felcman, 16. Tomáš Mrázek, 18. David Krejčí, 29. Filip Chalupa, 38. Martin Kršek, 43. David Krejčí, N František Košík; rozhodčí: Petr Kos - Daniel Kršek; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek -7 - Michaela Malinová ?; po třetinách: 5:1, 1:4, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě hráč #6 František Košík a vstřelil rozhodující gól (7:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #66 Jakub Kocour , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě hráč #66 Petr Felcman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #92 David Coufal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě hráč #36 Tomáš Mrázek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #72 Adam Křepinský a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
44:57 Timeout Fbc Orel Nové Město na Moravě
42:19 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 7:7
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #15 David Krejčí, asistoval #11 Jan Svoboda (7:7)
37:52 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 7:6
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #22 Martin Kršek bez asistence (7:6)
32:54 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #92 David Coufal (7:5)
31:42 Vyloučen hráč #22 Martin Kršek družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:46 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 6:5
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #56 Filip Chalupa, asistoval #6 František Košík (6:5)
27:06 Vyloučen hráč #72 Adam Křepinský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
20:49 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #92 David Coufal, asistoval #97 Josef Žáček (6:4)
17:28 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 5:4
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #15 David Krejčí, asistoval #36 Tomáš Mrázek (5:4)
15:53 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 5:3
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #36 Tomáš Mrázek, asistoval #56 Filip Chalupa (5:3)
15:13 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 5:2
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #66 Petr Felcman, asistoval #6 František Košík (5:2)
13:14 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #31 Václav Venzhöfer, asistoval #73 David Pátek (5:1)
12:40 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #92 David Coufal, asistoval #36 Lukáš Zemánek (4:1)
11:24 Vyloučen hráč #11 Jan Svoboda družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:07 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
04:29 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #92 David Coufal, asistoval #96 Jan Sláma (2:1)
01:42 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #96 Jan Sláma (1:1)
00:31 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 0:1
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #22 Martin Kršek, asistoval #6 František Košík (0:1)