4
  • 45 44:53
    2

ASK Bystřice n.P. - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 5:4
branky: 3. Ondřej Dvořák, 15. Tomáš Fryšavský, 20. Ondřej Dvořák, 38. Ondřej Dvořák, 39. Jaroslav Dufek - 24. Jakub Kocour, 33. Adam Křepinský, 37. Adam Křepinský, 41. David Coufal; rozhodčí: Petr Kos - Daniel Kršek; vyloučení: 2:4 + Jakub Kocour OS + Jakub Kocour TDKU + 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Prosecký ? - Ondřej Hocke -5; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:3
44:53 Vyloučen hráč #72 Adam Křepinský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:52 Vyloučen hráč #66 Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2+2 minuty za nesportovní chování
44:52 Vyloučen hráč #66 Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons do konce utkání
43:53 Vyloučen hráč #92 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
42:36 Vyloučen hráč #66 Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - osobní trest
42:36 Vyloučen hráč #66 Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
42:36 Vyloučen hráč #97 Josef Žáček družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
40:51 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #92 David Coufal, asistoval #72 Adam Křepinský (5:4)
38:16 GÓL ASK Bystřice n.P.! 5:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #4 Jaroslav Dufek, asistoval #6 Pavel Kuda (5:3)
37:29 GÓL ASK Bystřice n.P.! 4:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #8 Jan Dufek (4:3)
36:07 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #92 David Coufal (3:3)
32:02 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:2
23:51 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #66 Jakub Kocour, asistoval #92 David Coufal (3:1)
22:29 Vyloučen hráč #8 Jan Dufek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nesportovní chování
19:09 GÓL ASK Bystřice n.P.! 3:0
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #3 Dominik Cisár (3:0)
14:29 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:0
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #12 Tomáš Fryšavský, asistoval #3 Dominik Cisár (2:0)
06:03 Vyloučen hráč #19 Pavel Sláma družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:27 GÓL ASK Bystřice n.P.! 1:0
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák bez asistence (1:0)