0

0

0.

PSKC Okříšky-Rudíkov - Snipers Třebíč B 6:5pn
branky: 1. Martin Noháček, 15. Petr Molák, 23. Jan Koukal, 35. Adam Ampapa, 45. Martin Noháček, N Marcel Pospíšil - 2. Filip Dvořák, 6. Martin Žák, 32. Tobiáš Stránský, 33. Lukáš Štveráček, 39. Michal Pazderník; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Michal Roudenský; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 4; zásahy brankářů: Daniel Čiháček ? - Josef Pařízek ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:3
00 Začínají domací
00 A máme tu dovednostní disciplínu...nájezdy!!!
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #95 Jan Venhoda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč #11 Kryštof Kůs , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #78 Marcel Pospíšil a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #57 Martin Noháček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSKC Okříšky-Rudíkov hráč #16 Jan Račák , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:22 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 5:5
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #78 Marcel Pospíšil (5:5)
44:22 Domací udeřili v šesti.
42:37 Timeout PSKC Okříšky-Rudíkov
38:53 GÓL Snipers Třebíč B! 4:5
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #86 Martin Žák (4:5)
34:45 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 4:4
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #75 Adam Ampapa, asistoval #57 Martin Noháček (4:4)
32:49 GÓL Snipers Třebíč B! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #3 Josef Pařízek (3:4)
31:51 GÓL Snipers Třebíč B! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #95 Jan Venhoda (3:3)
30:46 Vyloučen hráč #79 Pavel Kourek družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání
24:52 Vyloučen hráč #97 Petr Jindra družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání
22:04 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 3:2
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #48 Jan Koukal, asistoval #79 Pavel Kourek (3:2)
14:59 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 2:2
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #77 Petr Molák, asistoval #55 David Kučera (2:2)
05:20 GÓL Snipers Třebíč B! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #82 Michal Pazderník (1:2)
03:27 Vyloučen hráč #48 Jan Koukal družstva PSKC Okříšky-Rudíkov na 2 minuty za sekání
01:41 GÓL Snipers Třebíč B! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #85 Filip Dvořák, asistoval #86 Martin Žák (1:1)
00:15 GÓL PSKC Okříšky-Rudíkov! 1:0
Branku družstva PSKC Okříšky-Rudíkov vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #16 Jan Račák (1:0)