0

0

0.

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Hippos Žďár n/S. 5:4pn
branky: 5. Petr Kos, 6. Jan Sláma, 24. Jakub Milichovský, 29. Jan Sláma, N Adam Veselovský - 13. Vojtěch Haman, 17. Jan Lukeš, 20. Tomáš Dvořák, 22. Vít Petříček; rozhodčí: Daniel Kršek - Michal Roudenský; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Ondřej Hocke -4 - Adam Sochor ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #15 Tomáš Hrubý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #77 Adam Veselovský a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #96 Petr Tlustoš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #13 David Coufal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč #3 Jan Lukeš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč #66 Jakub Kocour , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
28:54 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #81 Jan Sláma, asistoval #66 Jakub Kocour (4:4)
27:46 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
26:36 Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
23:31 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #10 Jakub Milichovský, asistoval #47 Jan Suchý (3:4)
21:02 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček, asistoval #3 Jan Lukeš (2:4)
19:30 Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:15 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #69 Tomáš Dvořák, asistoval #42 Šimon Poul (2:3)
16:16 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #91 Vojtěch Haman (2:2)
14:41 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
12:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #15 Tomáš Hrubý (2:1)
05:43 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #81 Jan Sláma, asistoval #13 David Coufal (2:0)
04:17 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Vlastní branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Petr Kos (1:0)