0

0

0.

Fbc Orel Nové Město na Moravě - ASK Bystřice n.P. 4:3pn
branky: 25. Filip Chalupa, 25. Tomáš Mrázek, 39. Vojtěch Tatíček, N František Košík - 26. Patrik Polách, 40. Pavel Kuda, 45. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Jan Barimov - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Sedlařík ? - Jan Prosecký ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:2
5 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě hráč #88 František Košík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
5 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #11 Patrik Polách , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě hráč #36 Tomáš Mrázek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #7 Ondřej Dvořák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě hráč #88 František Košík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #22 Dominik Cisár , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě hráč #36 Tomáš Mrázek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě hráč #16 Jakub Svatoň , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ASK Bystřice n.P. hráč #11 Patrik Polách a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
44:30 GÓL ASK Bystřice n.P.! 3:3
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák bez asistence (3:3)
43:26 Timeout ASK Bystřice n.P.
39:11 GÓL ASK Bystřice n.P.! 3:2
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #6 Pavel Kuda, asistoval #12 Tomáš Fryšavský (3:2)
38:02 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 3:1
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #87 Vojtěch Tatíček, asistoval #36 Tomáš Mrázek (3:1)
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
27:31 Vyloučen hráč #11 Jan Svoboda družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za hrubost
27:31 Vyloučen hráč #7 Ondřej Dvořák družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za hrubost
25:58 GÓL ASK Bystřice n.P.! 2:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #11 Patrik Polách, asistoval #22 Dominik Cisár (2:1)
24:57 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 2:0
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #36 Tomáš Mrázek z trestného střílení (2:0)
24:11 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 1:0
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #95 Filip Chalupa, asistoval #88 František Košík (1:0)
15:00 Střely v 1. části: 4:4