13:1
    Jan FOUSEK
    (Dvořák)

Hippos Žďár n/S. B - Sklo Bohemia Světlá n/S B 13:1
branky: 13. Ondřej Zerák, 15. Tomáš Imramovský, 17. Tomáš Imramovský, 20. Petr Kos, 22. Ondřej Zerák, 26. Tomáš Imramovský, 27. Ondřej Zerák, 30. Petr Kos, 31. Jiří Tlustý, 33. Ondřej Zerák, 34. Jaroslav Vábek, 42. Petr Kos, 45. Jan Fousek - 10. Michal Košut; rozhodčí: Daniel Kršek - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Křesťan ? - David Coufal ?; po třetinách: 2:1, 6:0, 5:0
44:59 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 13:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #17 Jan Fousek, asistoval #21 Filip Dvořák (13:1)
41:47 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 12:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #28 Tomáš Imramovský (12:1)
35:47 Vyloučen hráč #8 Adam Mašín družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:55 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 11:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #32 Jaroslav Vábek, asistoval #19 Karel Blažek (11:1)
32:35 Tohle vypadá na debakl...
32:10 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 10:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #13 Ondřej Zerák, asistoval #3 Jiří Tlustý (10:1)
30:14 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 9:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #3 Jiří Tlustý, asistoval #69 Tomáš Dvořák (9:1)
29:24 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 8:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #27 Daniel Křesťan (8:1)
27:14 Vyloučen hráč #7 Petr Kos družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:37 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 7:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #13 Ondřej Zerák, asistoval #28 Tomáš Imramovský (7:1)
26:37 Další hráč domácích Ondřej Zerák si připisuje hattrick a Žďár válcuje světlou 7:1.
25:35 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 6:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #28 Tomáš Imramovský, asistoval #13 Ondřej Zerák (6:1)
25:35 Domácí Tomáš Imramovský si v tomto zápase připisuje hattrick.
24:41 Vyloučen hráč #87 Adam Votřel družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za špatné střídání
24:41 Další přesilová hra pro domácí.
21:14 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 5:1
19:49 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 4:1
18:40 Přesilová lajna Hipposu kombinuje na soupeřově půlce.
18:27 Vyloučen hráč #14 Marek Didiaš družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:02 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 3:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #28 Tomáš Imramovský, asistoval #7 Petr Kos (3:1)
16:02 Domácí Hippos se ujímá dvoubrankového vedení.
14:47 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:1
13:56 Vyloučen hráč #28 Pavel Karas družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za sekání
12:30 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #13 Ondřej Zerák, asistoval #69 Tomáš Dvořák (1:1)
09:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S B! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B vstřelil #24 Michal Košut, asistoval #14 Marek Didiaš (0:1)