(Rybáček)
44
  • 44 43:58

FBC Salamandra - Hippos Žďár n/S. B 3:7
branky: 4. Filip Dymáček, 13. Adam Rybáček, 43. Ondřej Kolář - 1. Antonín Sejkora, 16. Karel Blažek, 23. Jan Fousek, 28. Jan Fousek, 29. Jan Fousek, 31. Petr Kos, 34. Matěj Partl; rozhodčí: Daniel Kršek - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Tomáš Cacek ? - Daniel Křesťan ?; po třetinách: 2:1, 0:4, 1:2
43:58 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. B neproměnil #96 Antonín Sejkora.
43:58 Sejkora neproměňuje nájezd, ale halou i tak zní jeho hymna, pro online fanoušky - https://youtu.be/tLeO3VrLk9o
42:11 GÓL FBC Salamandra! 3:7
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #99 Ondřej Kolář, asistoval #7 Adam Rybáček (3:7)
36:51 Vyloučen hráč #69 Tomáš Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:07 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #35 Matěj Partl, asistoval #19 Karel Blažek (2:7)
30:38 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #17 Jan Fousek (2:6)
28:55 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #17 Jan Fousek, asistoval #35 Matěj Partl (2:5)
27:38 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #17 Jan Fousek, asistoval #13 Ondřej Zerák (2:4)
22:50 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #17 Jan Fousek, asistoval #21 Filip Dvořák (2:3)
19:19 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. B neproměnil #77 Šimon Poul.
19:19 Poul vymýchal domácího golmana ale trefuje pouze břevno, nájezd neproměňuje...
15:16 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #19 Karel Blažek, asistoval #21 Filip Dvořák (2:2)
12:53 GÓL FBC Salamandra! 2:1
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #7 Adam Rybáček, asistoval #62 Vladimír Novotný (2:1)
03:31 GÓL FBC Salamandra! 1:1
Branku družstva FBC Salamandra vstřelil #27 Filip Dymáček, asistoval #9 Jan Losenický (1:1)
00:36 GÓL Hippos Žďár n/S. B! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. B vstřelil #96 Antonín Sejkora, asistoval #7 Petr Kos (0:1)