0

0

0.

Sklo Bohemia Světlá n/S B - Snipers Třebíč C 4:5pn
branky: 17. Petr Kopecký, 18. Petr Klauda, 30. Josef Zmrhal, 35. Patrik Hoke - 12. Martin Žák, 29. Martin Žák, 38. Martin Žák, 45. Jakub Diviš, N Martin Žák; rozhodčí: Daniel Kršek - Petr Kos; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: David Coufal -4 - Radek Korba ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B hráč #39 Patrik Hoke , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč C hráč #86 Martin Žák a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč C hráč #45 Marek Mašeja , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B hráč #14 Marek Didiaš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč C hráč #14 Tobiáš Stránský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B hráč #37 Josef Zmrhal , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč C hráč #86 Martin Žák , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:33 GÓL Snipers Třebíč C! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #93 Jakub Diviš, asistoval #86 Martin Žák (4:4)
43:50 Timeout Snipers Třebíč C
39:09 Vyloučen hráč #22 Lukáš Slabý družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za sekání
37:34 GÓL Snipers Třebíč C! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #45 Marek Mašeja (4:3)
37:00 Vyloučen hráč #14 Marek Didiaš družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za hrubost
36:48 Vyloučen hráč #8 Adam Mašín družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za sekání
34:53 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S B! 4:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B vstřelil #39 Patrik Hoke, asistoval #14 Marek Didiaš (4:2)
29:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S B! 3:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B vstřelil #37 Josef Zmrhal, asistoval #99 David Coufal (3:2)
28:14 GÓL Snipers Třebíč C! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #97 Filip Kolář (2:2)
17:19 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S B! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B vstřelil #6 Petr Klauda, asistoval #87 Adam Votřel (2:1)
16:25 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S B! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B vstřelil #9 Petr Kopecký, asistoval #7 Michal Dřínovský (1:1)
12:57 Vyloučen hráč #14 Marek Didiaš družstva Sklo Bohemia Světlá n/S B na 2 minuty za bránění ve hře
11:27 GÓL Snipers Třebíč C! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč C vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #89 Vojtěch Nestrojil (0:1)