0

0

0.

JSW Bohemia SK Jihlava B - TJ Centropen Dačice B 6:5pn
branky: 4. Vít Andrýsek, 12. Patrik Bratršovský, 23. Viktor Cakl, 24. Michal Strejček, 25. Tomáš Maryška, N Tomáš Maryška - 3. Pavel Stejskal, 24. Daniel Holeček, 26. Pavel Stejskal, 34. Zdeněk Bohuslav, 42. Pavel Stejskal; rozhodčí: Petr Kos - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Tomáš Policar ? - Petr Kiessling ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva JSW Bohemia SK Jihlava B hráč #36 Tomáš Maryška a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice B hráč #78 Jiří Sedláček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva JSW Bohemia SK Jihlava B hráč #14 Jakub Blažíček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice B hráč #66 Daniel Holeček , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
41:06 GÓL TJ Centropen Dačice B! 5:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #66 Daniel Holeček (5:5)
33:57 Trestné střílení družstva JSW Bohemia SK Jihlava B neproměnil #41 Ondřej Chovanec.
33:15 GÓL TJ Centropen Dačice B! 5:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #21 Zdeněk Bohuslav, asistoval #58 Jan Chalupa (5:4)
25:38 GÓL TJ Centropen Dačice B! 5:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #8 Pavel Stejskal bez asistence (5:3)
24:06 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 5:2
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #36 Tomáš Maryška, asistoval #63 Vladimír Jirků (5:2)
23:28 GÓL TJ Centropen Dačice B! 4:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #78 Jiří Sedláček (4:2)
23:27 Vyloučen hráč #37 Patrik Kalina družstva JSW Bohemia SK Jihlava B na 2 minuty za sekání
23:20 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 4:1
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #93 Michal Strejček, asistoval #27 Vít Andrýsek (4:1)
22:04 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 3:1
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #10 Viktor Cakl, asistoval #4 Marek Formáček (3:1)
21:52 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za hrubost
20:37 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za hrubost
11:01 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 2:1
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #19 Patrik Bratršovský, asistoval #50 Jan Barimov (2:1)
08:41 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání
03:03 GÓL JSW Bohemia SK Jihlava B! 1:1
Branku družstva JSW Bohemia SK Jihlava B vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #50 Jan Barimov (1:1)
02:18 GÓL TJ Centropen Dačice B! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil #8 Pavel Stejskal, asistoval #78 Jiří Sedláček (0:1)