0

0

0.

Snipers Třebíč - emro SK Jihlava 6:7pn
branky: 15. Vojtěch Jahoda, 22. Viktor Křivánek, 23. Tobiáš Stránský, 26. Ondřej Pánek, 27. Viktor Křivánek, 36. Viktor Křivánek - 8. Matěj Voslář, 8. Matouš Kazda, 10. Matouš Kazda, 14. Matěj Zatočil, 15. Denis Kolář, 41. Matěj Zatočil, N Hynek Jirků; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 1:1 + Denis Kolář 4; využití: 2:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jakub Veselý ? - Jiří Břečka ?; po třetinách: 1:5, 4:0, 1:1
5 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #12 Ondřej Pánek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva emro SK Jihlava hráč #88 Hynek Jirků a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #32 Vojtěch Jahoda , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva emro SK Jihlava hráč #4 Marek Formáček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #16 Viktor Křivánek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva emro SK Jihlava hráč #19 Patrik Bratršovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #14 Tobiáš Stránský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva emro SK Jihlava hráč #4 Marek Formáček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #12 Ondřej Pánek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva emro SK Jihlava hráč #37 Denis Kolář , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:53 Timeout Snipers Třebíč
40:16 GÓL emro SK Jihlava! 6:6
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #41 Matěj Zatočil, asistoval #37 Denis Kolář (6:6)
35:40 GÓL Snipers Třebíč! 6:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Viktor Křivánek, asistoval #14 Tobiáš Stránský (6:5)
27:36 Vyloučen hráč #3 Adam Korba družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
26:00 GÓL Snipers Třebíč! 5:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Viktor Křivánek, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (5:5)
25:36 GÓL Snipers Třebíč! 4:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #31 Lukáš Bartes (4:5)
22:32 Vyloučen hráč #37 Denis Kolář družstva emro SK Jihlava na 2+2 minuty za hrubost
22:13 GÓL Snipers Třebíč! 3:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #14 Tobiáš Stránský, asistoval #16 Viktor Křivánek (3:5)
21:10 GÓL Snipers Třebíč! 2:5
19:56 Vyloučen hráč #37 Denis Kolář družstva emro SK Jihlava na 2 minuty za sekání
17:07 Trestné střílení družstva emro SK Jihlava neproměnil #19 Patrik Bratršovský.
14:56 GÓL emro SK Jihlava! 1:5
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #37 Denis Kolář bez asistence (1:5)
14:27 GÓL Snipers Třebíč! 1:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda z trestného střílení (1:4)
13:47 GÓL emro SK Jihlava! 0:4
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #41 Matěj Zatočil, asistoval #35 Šimon Dobiáš (0:4)
09:39 GÓL emro SK Jihlava! 0:3
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #22 Matouš Kazda, asistoval #11 Vojtěch Vrbický (0:3)
07:50 GÓL emro SK Jihlava! 0:2
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #22 Matouš Kazda bez asistence (0:2)
07:28 GÓL emro SK Jihlava! 0:1
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #23 Matěj Voslář, asistoval #10 Viktor Cakl (0:1)