• 42 41:15
    2:7
    (Čaloud)

Spartak Pelhřimov - Snipers Třebíč 2:7
branky: 14. Lukáš Tříska, 15. Vojtěch Papež - 10. Marek Mašeja, 16. Vojtěch Jahoda, 24. Vojtěch Jahoda, 29. Vojtěch Jahoda, 32. Matěj Kulhánek, 37. Adam Korba, 42. Vojtěch Jahoda; rozhodčí: Petr Kadlec - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Aleš Václavík ? - Jakub Veselý ?; po třetinách: 2:1, 0:3, 0:3
41:15 GÓL Snipers Třebíč! 2:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #24 Tomáš Čaloud (2:7)
36:05 GÓL Snipers Třebíč! 2:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #73 Adam Svoboda (2:6)
31:41 GÓL Snipers Třebíč! 2:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #54 Matěj Kulhánek, asistoval #3 Adam Korba (2:5)
28:04 GÓL Snipers Třebíč! 2:4
23:15 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #12 Ondřej Pánek (2:3)
15:40 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #73 Adam Svoboda (2:2)
14:57 Vyloučen hráč #55 Matyáš Havelka družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování
14:26 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #11 Martin Sviták (2:1)
13:47 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Lukáš Tříska, asistoval #34 Vojtěch Papež (1:1)
10:12 Václavíkovi se dnes i přes inkasovaný gól celkem daří, vychytává vysoké střely.
09:21 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #45 Marek Mašeja, asistoval #12 Ondřej Pánek (0:1)
03:04 Po prvních minutách zápasu je tu první vyloučení. To se zdá býti neúmyslné, dle slov vyloučeného se předpokládá klidný zápas bez potyček.
03:03 Vyloučen hráč #54 Matěj Kulhánek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání