43
  • 43 42:56
    2

SK JeMoBu - PSKC Okříšky 7:1
branky: 9. Martin Petržela, 20. Martin Hons, 21. Matěj Kundrum, 26. Martin Hons, 31. Ondřej Hanák, 40. Martin Hons, 41. Damián Rezek - 35. Tomáš Uher; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Kryštof Kůs; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jaroslav Říha ? - Daniel Čiháček ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 3:1
45:00 Všem díky za pozornost. Přeji krásný den. Peace.
44:23 Hazič si díky svému spoluhráči Hanákovi pořádně zaběhal. Tam a zpět. Zvládl to však parádně.
43:00 Přesilovku si zkusí i tým Pana Kuly.
42:56 Vyloučen hráč #66 Martin Petržela družstva SK JeMoBu na 2 minuty za blokování florbalky
40:02 GÓL SK JeMoBu! 7:1
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #42 Damián Rezek, asistoval #99 Ondřej Hanák (7:1)
40:02 Damián dává gajdy od půlky. Zase se můžeme radovat.
39:37 Timeout SK JeMoBu
39:37 GÓL SK JeMoBu! 6:1
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #16 Martin Hons, asistoval #73 Ondřej Haza (6:1)
39:37 Hons opět nad nožku, tentokrát na blížší a o tyčku přidává další gólaso.
37:10 Bobr orazítkoval rahno, jak v pátek na tréninku. Jirka ti to říká furt, miř nad nožku.
36:16 Hra má náboj. Všichni chytli druhý dech.
34:16 GÓL PSKC Okříšky! 5:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #80 Lukáš Hájek (5:1)
34:16 Nedůraz před brankou a máme tady gól Okříšek. Bude tady povstání?
32:00 Jára sbírá dlouhý nához.
31:00 Byl tu i třetí test Fiskars. Rozhodčí to naštěstí posoudil jako "voba stejně".
30:55 GÓL SK JeMoBu! 5:0
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #99 Ondřej Hanák, asistoval #58 Pavel Dvořák (5:0)
30:20 Mates Kundrum právě načechral švestky gólmana.
29:59 Právě jsme byly svědky třetiny ve které kluci z Okrišek poztráceli zbytky sil. JeMoBu nevyužilo 2 přesilové hry a čas se posunul 15 minutek herního času dál. Naviděnou ve 3. třetině.
29:04 Další přesilovka bez gólu. Auauau
28:00 Říha likviduje šanci PSKC v oslabení.
27:04 Vyloučen hráč #19 Tomáš Navrkal družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání
27:04 Právě proběhl druhý test Fiskars. Opět úspěšný a tak jsme svědky další přesilovky JeMoBu.
25:39 Hons se nestyděl vystřelit a je z toho nádherná střela nad nožku. JeMoBu jede!
25:38 GÓL SK JeMoBu! 4:0
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #16 Martin Hons, asistoval #66 Martin Petržela (4:0)
24:00 Fanynky předvedená hra nějak nebere a tak si radši pinkají sami :(
21:43 Vyloučen hráč #63 Vojtěch Vybíral družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání
21:43 Právě jsem byl svědkem utajeného testování produktu Fiskars. Test proběhl a je z toho trest v hale Třešť.
20:15 GÓL SK JeMoBu! 3:0
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #69 Matěj Kundrum, asistoval #42 Damián Rezek (3:0)
20:15 Kasi právě předvedl výborný zákrok. Určite se inspiroval svým oblíbencem Maguirem.
19:58 GÓL SK JeMoBu! 2:0
19:20 Damíán zachránil míček na brankové čáře "ve stylu". Z protiútoku a následné dorážky zvyšuje vedení domácí kapitán Hons!
19:00 Kluci poslechli radu Dominika Březinu a začli více střílet. Hned je to nebezpečnější.
16:00 Haza likviduje protiútoky jako Ramos.
15:20 Právě se nám rozbýhá další zápletka dnešního utkání.
14:59 Po první třetině je v tenkém vedení domácí JeMoBu. JeMoBu drží míček a Okrišky zkouší ohrozit Říhu s protiútoků. Jak to bude dál? To se dozvíme v následujících minutách.
12:48 Korba a Uher jsou dirigenti hry Pionýrské Skupiny Kamarádu Cest.
12:04  Standartka na půlce pro domácí.
10:10 Jiří Šenkýř nabádá své svěřence k pressu. Bohužel bez odezvy.
08:59 Bobr nic nevymýšlel a střelou nad nožku překonává hostujicího golmana. Hůra!
08:58 GÓL SK JeMoBu! 1:0
Branku družstva SK JeMoBu vstřelil #66 Martin Petržela, asistoval #99 Ondřej Hanák (1:0)
07:27 Korba vzal Hazu na matějskou. Haza ho však v rohu spacifikoval -> rozehrávka pro Okříšky.
06:58 Damián Rezek napřahuje od modré. Inspirován Gudasem?
06:00 Kundrum to zkouší na bližší tyčku.
05:20 JeMoBU stříli. Pouze do bloku.
04:00 Říha vytahuje dobrý zákrok proti střele hostujícího Korby.
03:20 Haza střílí po nádherné přihrávce Kunfudruma. Netrefuje svatyni.
03:11 Oba týmy dnes dojeli v "hojném" počtu.
02:00 JeMoBu v držení loptičky.
01:10 Zdravíme vás u dnešního derby.