9:8
    Tomáš UHER
    (Navrkal)

TJ Centropen Dačice - PSKC Okříšky 9:8
branky: 15. Filip Přikryl, 16. Petr Bastl, 16. Petr Bastl, 22. Filip Přikryl, 26. Roman Sedlák, 28. Petr Bastl, 29. David Novák, 30. Filip Přikryl, 43. Filip Přikryl - 12. Tomáš Uher, 13. Šimon Korba, 18. Šimon Korba, 24. Jan Koukal, 32. Štěpán Ludmila, 32. Šimon Korba, 39. Štěpán Ludmila, 45. Tomáš Uher; rozhodčí: Jan Barimov - Matěj Jonák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Wilhelm Vrba ? - Daniel Čiháček ?; po třetinách: 1:2, 7:2, 1:4
44:52 GÓL PSKC Okříšky! 9:8
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #19 Tomáš Navrkal (9:8)
44:52 Uher vykřesal šanci pro Okříšky.
44:30 Okříšky v šesti.
44:00 Probíhá poslední minuta tohoto zápasu.
43:03 Navrkal netrefuje míček před odkrytou brankou.
42:14 Timeout PSKC Okříšky
42:14 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #92 Roman Sedlák (9:7)
42:14 Dačice opět odskakují.
41:12 Korba zastavil únik.
40:12 Další tyč! Opět byl střelcem Ludmila.
38:48 GÓL PSKC Okříšky! 8:7
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #23 Štěpán Ludmila, asistoval #46 Tomáš Uher (8:7)
38:48 Zrušený nájezd nahradila přesilovka. Uher našel Ludmilu, který snižuje.
38:45 Vyloučen hráč #91 Petr Bastl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
36:51 Dačice už jen čekají na chyby. Dokáží Okříšky vyrovnat?
35:15 Ludmila trefuje tyčku. Uher následně nedokázal dotlačit míček do branky.
33:40 Přikryl neproměnil samostatný únik.
33:29 Vyloučen hráč #98 Tomáš Konečný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
33:27 Přikryl minul.
32:20 Korba i Bastl mají stejně kanadských bodů. Kdo dotáhne svůj tým k vítězství?
31:10 GÓL PSKC Okříšky! 8:6
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #28 Šimon Korba, asistoval #46 Tomáš Uher (8:6)
31:10 Lídři obou týmů jsou zatím k nezastavení. Korba si připisuje hattrick.
31:02 GÓL PSKC Okříšky! 8:5
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #23 Štěpán Ludmila, asistoval #28 Šimon Korba (8:5)
29:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 8:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #91 Petr Bastl (8:4)
29:27 Kdo zastaví Bastla? To je otázka pro dnešní den.
28:52 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #88 David Novák, asistoval #91 Petr Bastl (7:4)
28:52 Nepohlídaný Novák zvyšuje na 7:4.
28:30 Sedlák změnil svoje příjmení na Odstřelovač a střílí na branku Okříšek z vlastní poloviny.
27:50 Navrkal dostal míček až na zlatém podnose, ale prázdnou bránu netrefuje.
27:02 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #98 Tomáš Konečný (6:4)
27:02 Bastl kompletuje hattrick.
25:29 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #36 Kryštof Budíček (5:4)
25:29 Sedlák dává gól od vlastního brankoviště.
23:42 GÓL PSKC Okříšky! 4:4
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #48 Jan Koukal, asistoval #28 Šimon Korba (4:4)
23:42 Koukal se ocitl v šanci a svoji první příležitost v zápase proměnil.
23:12 Budíček osamocen před svatyní Okříšek trefuje tyč.
21:55 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
21:55 Po chybě Okříšek skóruje Přikryl.
21:20 Sedlákovi nevyšla klička. Ve velké šanci se ocitl Korba. Ovšem Vrba vytáhl parádní zákrok.
20:36 Hra se opět uklidnila.
17:21 GÓL PSKC Okříšky! 3:3
17:21 Úžasná střela Korby vyrovnává tento zápas.
15:33 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #67 Jáchym Budíček (3:2)
15:33 Bastl se po chybě Okříšek ocitnul v úniku. Zakončení už byla jenom formalita.
15:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl bez asistence (2:2)
15:04 Míček se po buly odrazil k Bastlovi a ten góly dávat umí.
15:01 Buly pro Okříšky.
14:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
14:43 Sedlák a Přikryl. Toto duo Dačicím očividně funguje.
13:19 Vyloučen hráč #23 Štěpán Ludmila družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání
12:44 GÓL PSKC Okříšky! 0:2
12:44 Uher vyslal Korbu do úniku. Korba chladnokrevně zakončil.
11:08 GÓL PSKC Okříšky! 0:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #28 Šimon Korba (0:1)
11:08 Uher poprvé v zápase trefil branku a Okříšky se ujímají vedení.
10:49 Skončila utrápená přesilovka Okříšek.
09:25 Dačice využili zaváhání Okříšek a měli obrovskou šanci, kterou však neproměnili.
08:50 První přesilovka zápasu pro Okříšky.
08:49 Vyloučen hráč #88 David Novák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
08:20 Únik Dosedly gólem neskončil.
08:03 Přikryl trefuje tyč!
07:28 Okříšky okupují branku Dačic.
05:45 Korba našel osamostatněného Uhra na středu, ale Uher se ke střele nedostal.
04:11 Šanci Dačic zneškodnil Čiháček.
02:54 Uhrův pokus ze středu byl zablokován.
01:27 Klidný začátek zápasu. Týmy se oťukávají.
00:01 Vojtěch Bartoň a Jan Koukal zdraví všechny fanoušky na onlajnu.