• 45 44:44
    4
    David ŠEDÝ

ADAPS SK Jihlava - Fbc Orel Nové Město na Moravě 1:2
branky: 11. Jakub Šlouf - 34. Petr Smetana, 44. Petr Smetana; rozhodčí: Jiří Blabolil - Radek Kubeš; vyloučení: 0:1 + David Šedý 4; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Šimon Kružík ?, Ondřej Janák ? - Michal Novotný ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 0:2
44:44 Timeout ADAPS SK Jihlava
44:44 Vyloučen hráč #18 David Šedý družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2+2 minuty za hrubost
43:06 Timeout Fbc Orel Nové Město na Moravě
43:06 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 1:2
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #5 Petr Smetana bez asistence (1:2)
40:13 Zápas začíná být vyhrocený díky vyrovnanému skóre. Pokud zápas skončí remízou, jde se na nájezdy.
33:38 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 1:1
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #5 Petr Smetana, asistoval #18 David Šedý (1:1)
33:38 Po předběhnutí všech hráčů šel Smetana sám na soupeřovu bránu a byl úspěšný!
31:01 Předchozí třetina žádný gól nepřinesla, tak uvidíme, zda nyní nějaký padne.
27:08 Novoměstský tým dvakrát během půl minuty vystřelil na soupeřovu bránu, avšak bezvýsledně.
26:01 Boj o míček před novoměstskou bránou nedopadl, míček si uzmul gólman.
23:52 Oba týmy se snaží střelit gól, ale zatím marně.
23:51 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Janák družstva ADAPS SK Jihlava
21:54 Jihlava přesilovou hru nevyužila.
19:53 Vyloučen hráč #2 Martin Křivánek družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za sekání
10:39 GÓL ADAPS SK Jihlava ! 1:0
Branku družstva ADAPS SK Jihlava vstřelil #22 Jakub Šlouf, asistoval #27 Matěj Zatočil (1:0)
08:10 Půlka první třetiny utekla, zatím bez gólu. Hra je energická.