45
  • 45 44:08
    Telč

Fbc Orel Nové Město na Moravě - Florbal Telč 2:3
branky: 4. Marek Tachir, 25. Tomáš Kozel - 10. Jiří Melichar, 14. Vojtěch Blecha, 28. David Bastl; rozhodčí: Jiří Blabolil - Radek Kubeš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Tomáš Vlček ? - Bořek Poukar ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:0
44:08 Timeout Florbal Telč
42:25 Trenéři dirigují své týmy, každý dle toho, co potřebuje. Jeden, aby vyrovnali a druhý, aby skóre minimálně udrželi.
41:28 Zbývají 3 a půl minuty.
40:47 Timeout Fbc Orel Nové Město na Moravě
37:52 Poslední dnešní zápas v Žirovnici vrcholí. Míček lítá z jedné poloviny hřiště na druhou, jak se týmy snaží střelit ještě nějaký gólík.
27:43 GÓL Florbal Telč! 2:3
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #3 David Bastl, asistoval #44 Vojtěch Blecha (2:3)
24:36 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 2:2
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #34 Tomáš Kozel, asistoval #94 Marek Tachir (2:2)
24:36 První střela Nového Města skončila na tyčce, druhá už putovala do brány.
24:13 Na hráčích je vidět dravost po míčku, moc dobře si uvědomují, že se skórem 1:2 se dá v půlce zápasu udělat jakýkoliv obrat.
15:03 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Nové Město.
13:03 GÓL Florbal Telč! 1:2
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #44 Vojtěch Blecha bez asistence (1:2)
12:41 Vyloučen hráč #51 Marek Lukeš družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě na 2 minuty za hrubost
09:01 GÓL Florbal Telč! 1:1
Branku družstva Florbal Telč vstřelil #12 Jiří Melichar, asistoval #10 Jan Svoboda (1:1)
03:20 GÓL Fbc Orel Nové Město na Moravě! 1:0
Branku družstva Fbc Orel Nové Město na Moravě vstřelil #94 Marek Tachir, asistoval #34 Tomáš Kozel (1:0)