• 45 44:45
    2
    Anežka NOVOTNÁ

FA Č. Budějovice - Banes Florbal Soběslav 5:3
branky: 4. Kateřina Brousilová, 14. Viktorie Váňová, 18. Eva Vobrová, 30. Karolína Školková, 43. Eva Vobrová - 7. Klára Tučková, 11. Lucie Nejedlá, 35. Kateřina Holasová; rozhodčí: Denisa Razímová - Jana Vostrá; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Nikola Kozáková ? - Sarah Kratochvílová ?; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 2:10
44:45 Vyloučen hráč #30 Anežka Novotná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
44:45 Hráčka Soběslavi č. 87 by potřebovala seřídit mířidla.
43:27 Soběslav hraje v 6 lidech.
42:48 Soběslav má smůlu, trefuje tyč.
42:05 GÓL FA Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #27 Eva Vobrová, asistoval #70 Kateřina Brousilová (5:3)
42:05 Wau! Tak tohle byla pěkná střela.
41:00 Timeout FA Č. Budějovice
38:43 Hostující háčka č. 87 přestřeluje. V této hale to vídáme často, branky jsou asi zakleté.
34:44 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #87 Kateřina Holasová bez asistence (4:3)
34:44 Že by z toho bylo drama? Soběslav snižuje.
30:00 Střely ve 2. části: 5:10
29:46 GÓL FA Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #24 Karolína Školková, asistoval #18 Aneta Svobodová (4:2)
29:46 Budějovice navyšují vedení na 4:2.
24:19 Není o čem psát, hra se furt přerušuje...
17:48 GÓL FA Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #27 Eva Vobrová, asistoval #91 Laura Čermáková (3:2)
17:48 Budějovice překlápí utkání na svojí stranu. 3:2
15:00 Střely v 1. části: 5:6
13:46 GÓL FA Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #16 Viktorie Váňová, asistoval #24 Karolína Školková (2:2)
13:46 Hráčka Českých Budějovic č.16 krásnou střelou vyrovnává utkání.
10:04 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #88 Lucie Nejedlá bez asistence (1:2)
10:04 Hráčka Soběslavi č.88 překlápí utkání.
06:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Klára Tučková bez asistence (1:1)
06:42 Soběslavská hráčka s číslem 25 vybojovala míček v rohu, vyběhla před bránu a vstřelila vyrovnácí gól.
05:30 Hráčka Soběslavi č.24 netrefuje prázdnou bránu.
03:51 GÓL FA Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #70 Kateřina Brousilová, asistoval #10 Tereza Králová (1:0)
03:51 Střela z půlky zaplula do branky Soběslavi.
02:39 První střela Soběslavi, ale úplně mimo.
01:15 První střela FA Č. Budějovice a hned z toho byla tyč. Pěkná šance, škoda že to tam nepadlo.
00:01 Vítejte u dnešního turnaje v Týně nad Vltavou.