45
  • 45 44:17
    2

FAT PIPE Tigers Start98 - Banes Florbal Soběslav 4:3
branky: 8. Tereza Doležalová, 13. Kamila Kubelová, 26. Anna Hulcová, 43. Natálie Nyklová - 1. Kamila Viturková, 33. Kamila Viturková, 40. Kateřina Holasová; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Martina Juzlová ? - Sarah Kratochvílová ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:2
44:59 Vítězem dnešního napínavého utkání se stává družstvo Fat Pipe Start 98 Praha Kunratice. Gratulujeme vítězům a čest poraženým.
44:40 Hráčka 22 z týmu Banes Florbal Soběslav se provinila zákrokem na dvě trestné minuty a tak podle kódu 901 jde na trestnou lavici za sekání
44:17 Vyloučen hráč #22 Tereza Boháčová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
42:55 Tak Nyklová to trefila takzvaně NA OVEČKINA a nedala brankářce týmu Banes Florbal Soběslav šanci. Start se ujímá vedení.
42:47 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #64 Natálie Nyklová, asistoval #15 Karolína Matějková (4:3)
41:00 4 přesilová hra Startu v tomto zápase. Dočkáme se gólu nebo ne?
40:55 Vyloučen hráč #7 Karolína Šimečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
39:30 A pozor máme tady vyrovnání. Z protiútoku se prosazuje hráčka týmu Banes Florbal Soběslav a skóre je 3:3.
39:28 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #87 Kateřina Holasová, asistoval #66 Kamila Viturková (3:3)
35:14 Přesilová hra týmu Fat Pipe Start 98 Praha Kunratice zatím bez vyložené šance.
33:49 Vyloučen hráč #22 Tereza Boháčová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za opakované přestupky
33:49 Zatím jsme svědky VELICE atraktivního zápasu.
32:49 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #66 Kamila Viturková, asistoval #88 Lucie Nejedlá (3:2)
25:15 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #9 Anna Hulcová, asistoval #96 Laila Stránská (3:1)
20:27 Vyloučen hráč #28 Barbora Mlynaříková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:26 Vyloučen hráč #52 Tereza Doležalová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za špatné střídání
12:22 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #16 Kamila Kubelová, asistoval #54 Eliška Rojíčková (2:1)
09:30 Vyloučen hráč #30 Anežka Novotná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra na zemi
07:06 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #52 Tereza Doležalová bez asistence (1:1)
05:40 Vyloučen hráč #22 Tereza Boháčová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká florbalka
00:37 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
00:00 Pár statistik před utkáním. 2. ligu juniorek vede tým z Jihlavy. Kanadské bodování této ligy vede hráčka Barbora Levová, která má na svém kontě neuvěřitelných 41 kanadských bodů. ( 25 + 16).
00:00 Dobrý den. Vítáme Vás u zápasu mezi týmy Start 98 Kunratice a Banes Florbal Soběslav. Doufáme, že si s námi tento zápas užijete.