(Riley)
  • 60 59:40
    Slavia Plzeň

T.B.C. Králův Dvůr - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:5
branky: 14. Tomáš Vlček, 30. Jakub Votava, 32. Tomáš Vlček, 49. Adam Lešuk, 60. Adam Lešuk, 60. Michal Nový - 8. Filip Štědrý, 11. Jakub Mikolášek, 17. Pavel Šimeček, 23. Patrik Med, 47. Filip Štědrý; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jiří Procházka 14 - Jiří Cisler 16; po třetinách: 1:3, 2:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Chtěl bych poděkovat soupeři za prověření, hrál slušně na balónku, ale postupem času se jejich hra vytrácela a náš tým začal cítit šanci na úspěch. V závěru jsme ukázali srdce a obětavost při obranných zákrocích ( Davida Zemana ). Euforický konec jsem klukům záviděl a hřála mě ta jejich radost u srdíčka. Musíme více pracovat na tréninku a uvidíme se za týden s Panthers. Děkujeme všem v hale a přejeme soupeři šťastný návrat domů.
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): V první řadě děkujeme soupeři za zápas, potřebovali jsme prohrát v zápase, kde jsme neodvedli dobrou práci. Naše hra byla podpůrměrná, pohyb pomalý, byli jsme líní v útočném pásmu a bránit se nám také nechtělo. Soupeř si výhru zasloužil, protože poctivě pracoval, gratulujeme!
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:40 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
59:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #42 Daniel Riley (6:5)
59:16 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #13 Michal Mašek (5:5)
57:58 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
48:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (4:5)
47:41 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
46:28 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 6:3
39:51 Vyloučen hráč #68 Jiří Löffelmann družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
31:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #67 Tomáš Balej (3:4)
29:00 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #1 Jiří Procházka (2:4)
22:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med z trestného střílení (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 7:9
16:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #41 Jiří Sloup (1:3)
15:07 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
13:52 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #60 Jan Pokorný (1:2)
10:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (0:2)
10:10 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
07:17 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1