3:9
    Lukáš HLAVNIČKA
    (Kopáček)

FBC Pitbulls Kolín - TJ Sokol Koberovy 3:9
branky: 28. Matouš Jelínek, 38. Matyáš Brož, 43. Tomáš Kukal - 11. Tomáš Zeman, 17. Ondřej Šmída, 26. Jonáš Mellan, 27. Petr Frkala, 36. Petr Frkala, 37. Lukáš Vyhlídko, 43. Lukáš Vyhlídko, 53. Michal Slavík, 56. Lukáš Hlavnička; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 27 - Petr Suchomel 33; po třetinách: 0:2, 2:4, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:59 Komentář vedoucího družstva hostů, Ondřeje Brunclíka: Dnes to pro nás bylo první ostré utkání, ve kterém jsme si chtěli hlavně zažít a vyzkoušet nový systém, který jsme celé léto trénovali. Dobré nasazení a plnění systému se nám vyplatilo a je z toho postup do dalšího kola. Děkujeme pořadatelům a soupeři za utkání.
55:58 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlavnička, asistoval #26 Leoš Kopáček (3:9)
54:50 Kolín zkouší hru v šesti
54:15 Timeout FBC Pitbulls Kolín
52:50 Vyhlídko se také vrací n astřídačku jen s jednou polovinou florbalky
52:27 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #7 Jan Bobek (3:8)
51:59 Komentář vedoucího družstva domácích Petra Cíchy: "Museli jsme vzhledem k rozsáhlé marodce trochu potočit sestavou, ale i tak se zápas dal zvládnout výsledkově lépe. Neustále nás sráží slabá produktivita, soupeř nás v efektivitě vyškolil. Každopádně děkujeme za užitečné utkání."
49:15 Vyloučen hráč #40 Jiří Havrda družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:19 Vyloučen hráč #27 Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:13 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
42:48 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #41 Lukáš Vyhlídko, asistoval #83 Lukáš Hlavnička (3:7)
42:30 Zeman jde střídat s dvěmi půlkami florbalky
42:12 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #87 David Vokál (3:6)
41:00 Vyloučen hráč #19 Michal Ditz družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra na zemi
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
37:39 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:6
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #15 Matyáš Brož, asistoval #27 Filip Pletka (2:6)
36:39 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #41 Lukáš Vyhlídko, asistoval #26 Leoš Kopáček (1:6)
35:30 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #40 Jiří Havrda (1:5)
27:41 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #17 Matouš Jelínek, asistoval #16 Martin Chyba (1:4)
26:31 GÓL TJ Sokol Koberovy! 0:4
25:24 GÓL TJ Sokol Koberovy! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #22 Jonáš Mellan, asistoval #93 Adam Buriánek (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 14:12
17:57 Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín neproměnil #10 Jan Dus.
16:00 GÓL TJ Sokol Koberovy! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #42 Ondřej Šmída, asistoval #93 Adam Buriánek (0:2)
11:32 Primásek končí v bráně
10:15 GÓL TJ Sokol Koberovy! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #99 Tomáš Zeman, asistoval #42 Ondřej Šmída (0:1)
04:22 hostující hráč číslo 22 nechává  na chvíli samotnou botu v hracím poli
02:35 tribuna se nám tu pomalu zaplnuje
01:39 Mareš skáče pro míček jako lev po své kořisti
00:01 úvodní buly vyhrává tým TJ Sokol Koberovy
00:00 Všechny vás vítáme při dnešním 2.kole českého poháru