58
  • 58 57:49
    2

Klub SPV Slovan Pardubice - FBK Atlas Blansko 5:8
branky: 10. Martin Wróbel, 21. Martin Pova, 39. Michal Talacko, 47. Martin Pova, 48. Roman Kábele - 9. David Čermák, 11. Milan Ducar, 13. Daniel Žilka, 16. Milan Ducar, 32. Milan Ducar, 32. Jiří Kroutil, 49. Vojtěch Fedra, 51. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Ondřej Jiránek; vyloučení: 4:6; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Evžen Vokál 6, David Nedoma 6 - Jan Opletal 21; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Kábele Roman (Vedoucí): Děkujeme soupeřům za zajímavé a napínavé utkání. nPohár jsme chtěli hrát právě kvůli takovým zápasům. nGratulujeme soupeři k vítězství a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Trenér): Klasické pohárové utkání. Potvrdilo se to, co jsme od zápasu očekávali, že soupeř bude kousat a nedá nám nic zadarmo. Do příštího zápasu se budeme muset zlepšit ve všech činnostech, pokud chceme jít do dalšího kola. Děkujeme soupeři za férový zápas a přejeme mu ať se mu v nadcházející sezóně daří.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:58 David Nedoma pěkně chytil freestyle zakončení hráče hostí.
58:59 Střelu do prázdné branky z blokoval hokejkou domácí hráč.
57:49 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení
57:49 Hra bez brankáře domácího týmu.
57:30 Výborný zákrok Davida Nedomy při akci hostujícího týmu 2 na 1.
55:20 Velmi dobře ubráněné oslabení hostujícího týmu.
54:50 Domací v přesilovce 5 na 3 dobře kombinují, ale všechny střely zatím hosté blokují.
54:14 Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky
54:01 Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání
53:20 Ve velké šanci byl teď Dominik Řezníček jeho střelu chytá hostující golman.
52:55 Střela hostujícího hráče ze středu šla po zemi, takže David Nedoma tuto střelu neměl problém chytit.
51:20 Nebezpečná střela hostujícího hráče s číslem 8 z dálky. Střela šla těsně vedle spojnice tyčí.
51:06 Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #6 Jan Frýdek.
51:06 Dominik Řezníček hlavičkoval před svojí branku. Bylo nařízené trestné střílení.
50:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (5:8)
49:20 Velká šance domácích nahazovaný balónek dopředu zachytil Dominik Řezníček a poslal do předu Romana Kabele.
49:05 Nebezpečná střela hostí ze středu hřiště mířila těsně nad branku.
48:20 Hostující hráč s číslem 44 naštestí neviděl volného spoluhráče a střelil z velkého úhlu mimo branku.
48:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #7 Martin Hatala (5:7)
47:50 Nebezpečný volný uder z blokovala obrana domácích.
47:26 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #33 Dominik Řezníček (5:6)
47:26 Domácí tým zabral a snižuje na rozdíl jedné branky.
47:00 Šanci hostujícího týmu zablokoval Zavoral a následně míček zahodil za mantinel.
46:20 Střelu Jana Řezníčka a následnou dorážku neskutečně chytá hostující brankář.
46:09 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #3 Tomáš Cabrnoch (4:6)
44:20 Hostí kombinují na půli soupeře, ale ke sřele se nedostávají.
43:50 Šanci 3 na 1 zastavuje hostující hráč faulem za volný úder.
43:50 Hostí tlačí soupeře, ale z protiútoku Jan Řezníček vystřelil z úhlu, ale jeho střelu brankář hostí vyráží ramenem.
42:30 Matěj Kourek šel do samostatného úniku, ale bohužel branka z toho nebyla. Brankář hostí Matěje vytlačil do úhlu a míček mu ujel.
41:03 Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 David Nedoma družstva Klub SPV Pardubice
40:00 Brankařkou premiéru za A tým SPV Slovan Parubice bude mít David Nedoma.
40:00 Tak máme tu poslední třetinu. Uvidíme jestli domácí utkání ještě zdramatizují nebo si hostí náskok nenechají utéct. Posíláme hezký pozdrav do Lubné.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:49 Vyloučen hráč #6 Jan Frýdek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka
38:40 Dvě velké šance na obou stranách brankáři předvedli dobré zákroky.
38:19 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #4 Michal Talacko bez asistence (3:6)
38:00 Střelu z úhlu do odkryté branky skusil Roman Kabele, ale minul.
37:30 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
32:46 Vyloučen hráč #87 Matěj Kourek družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
32:00 Golmanovi hostí při výhozu vyklouzl míček z ruky, naštěstí pro něj to nikdo nečekal a nepotrestal. Po chvíli na to golman hostí chytil jasnou golovku.
31:40 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #20 Daniel Žilka (2:6)
31:19 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #4 Milan Ducar, asistoval #6 Jan Frýdek (2:5)
30:12 Střelu z otočky skusil Roman Kabele. Střela byla ovšem zblokována hráčem hostí.
28:20 Hra se přelévá ze strany na stranu je hodně protiútoků a střel, které jsou po většinu času blokovány nebo jsou ze strany. Nebezpečné akce zatím nejsou ani na jedné straně hřiště.
28:00 Hosté drží soupeře na jejich půlce.
27:00 Nečekanou střelu z dálky zkusil Martin Pova, ale golman hostí střelu vyrazil mimo 3 tyče.
26:20 Druhá třetina je méně plynulá než první. Hodně faulů a emocí na hřišti.
25:00 Krátkou přesilovku hostí domácí tým ubránil a hraje se opět 5 na 5.
24:52 Hostujícímu týmu zbýva ještě minuta přesilovky. Uvidíme jestli přesilovku využijí.
24:10 Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
24:10 V přesilovce přišla chyba a taktický faul musel udělat Radek Filipi, aby zabránil střele ze zadu sekl soupeře hostí.
23:50 Šanci Kourka chytá hostující brankář.
23:20 První přesilovka domácích. Domácí zatím drží balonek a měli už několik šancí.
23:11 Vyloučen hráč #17 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka
22:15 Protiútok domácí hostí ubránily. Hostující tým obětavuje blokuje všechny šance domácích.
21:50 Hosté drží balonek na svých florbalkách a nechtějí ho půjčit soupeři.
21:20 Nebezpečný protiútok brání Matěj Kourek.
21:00 Domací po pauze na soupeře vlítnuly a po golu mají i hodně šancí.
20:08 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:4
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (2:4)
20:00 Pomaliu se nám blíží druhá třetina. Uvidíme jestli si domácí tým řekl nějaké pokyny v kabině a skusí obrátit nepříznivý výsledek.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:35 Ke konci utkání hosté tlačí soupeře a nenechají je dostat se na jejich polovinu hřiště.
17:04 Emoce jsou vypjaté. Situaci uklidňuje rozhodčí Tomáš Balachoncev
16:05 Jan Řezníček se dostal do dobré šance, ale střelu chytá hostující brankář.
15:47 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #4 Milan Ducar, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:4)
15:47 Nakonec obranu domácích hostí prolomily.
15:05 Zatím domácí tým výborně brání a soupeře k ničemu nepouští.
14:09 Vyloučen hráč #11 Martin Wróbel družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
14:05 Máme tu první přesilovku zápasu provinil se Martin Wrobel, když sekl soupeře ze zadu do hokejky. Uvidíme jestli hostující tým přesilovku využijí.
12:30 Hostující tým drzžel domácí na jejich půlce, přerušení nastalo po útočném faulu a domácí mají zase míček.
12:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #44 Jiří Kroutil (1:3)
11:15 Šanci a následnou dorážku chytil hostující golman.
10:15 Talacko v pravý moment vystihl přihrávku soupeře a zabránil tak gólu.
10:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:2
09:29 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #11 Martin Wróbel, asistoval #80 Martin Pova (1:1)
08:30 Po golu hosté tlačí domácí na jejich půlce.
08:06 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 David Čermák, asistoval #6 Jan Frýdek (0:1)
07:45 Nebezpečnou střelu hostí hráče číslo 44 Evžen Vokál vyrazil ven.
06:45 Hostující tým rychle přistupuje k domácím a komplikuje jim tak rozehrávku.
05:25 Kubant střílí na golmana hostí, ale na poslední chvili přišel blok hostujícího hráče.
04:00 Hra se přelevá ze strany na stranu hra je plynulá a na obou stranách je hodně šancí.
03:20 Evžen Vokál vychytal jasný gól.
03:00 Domácí tým měl už dobré šance. Golman hostů svůj tým drží.
00:15 Úvodní tlak hostů domácí ubránily a skusily jít ihned do protiútoku, který nevyšel.
00:00 Dobrý den, vážení příznivci florbalu vítame vás u dnešního onlinu.