60
  • 60 59:31
    2

FBŠ Všestary - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 8:12
branky: 4. Pavel Hellmann, 10. Miloš Macháček, 12. Miloš Macháček, 18. Jan Freiberg, 24. Miloš Macháček, 32. Jan Kubec, 44. Miloš Macháček, 46. Pavel Hellmann - 2. Maxim Kubelka, 7. Adam Kovařík, 9. Maxim Kubelka, 27. Maxim Kubelka, 28. Jiří Skalický, 28. Ondřej Kroutil, 38. Jan Skalický, 41. Maxim Kubelka, 49. Maxim Kubelka, 50. Maxim Kubelka, 54. Adam Kovařík, 59. Jan Skalický; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 7 + Pavel Hellmann OS + Štěpán Novák OS:7 + Ondřej Kroutil OS; využití: 4:3; diváků: 38; zásahy brankářů: Jaromír Žák 25 - Daniel Jiruška 24; po třetinách: 4:3, 2:4, 2:5
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Co k tomu říct? Před zápasem jsme si řekli jasné instrukce. Chtěli jsme navázat na výkon z minulého utkání. Půlku zápasu se nám to vceklu dařilo. Proměnovali jsem vypracované šance a dělali málo chyb v obraně. Bohužel jsme to nezvládli mentálně a to nás stalo dnes vítězství. Musíme si to predevším srovnat v hlavě. Dnes nás bohužel McDonald's. Díky divákum a soupeři přeji šťastnou cestu.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Bláznivé utkání, které jsme rádi, že jsme nakonec zvládli. Děkujeme soupeři za utkání
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
59:31 Vyloučen hráč #12 Ondřej Kroutil družstva Orel Orlice na 2 minuty za sekání
59:21 Skalický ze vzduchu na balkon
58:50 Utkání už se pouze dohrává, Letohrad postupuje do další fáze poháru
58:22 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:12
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (8:12)
58:22 Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
58:09 Domácí hrají bez brankáře a pokouší štěstí
57:29 Vaňkátův pokus z dálky pouze do teplých rukou Jirušky
57:13 Volenec v rohu zbrousil protihráče, nyní ale v rámci pravidel
56:54 Domácí tým v plném počtu
56:22 Žák opět chytá nebezpečnou střelu z předbrankového prostoru
54:54 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení
54:54 První lajna odpočívá u časoměřického stolku, další početní výhoda pro Letohrad
54:16 Horký brambor pro Jirušku, který si málem sklepl balonek do vlastní branky, pro hostující družstvo ale naštěstí nebyl nikdo v předbrankovém prostoru na dorážku
53:09 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:11
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík bez asistence (8:11)
53:09 Kovařík vymetl pavoučky a navyšuje skóre o tři branky
52:18 Žák fantasticky vyráží maskou, hrajeme opět v plném počtu na obou stranách, po trošku hektické pasáži
51:28 Jiruška chytá na brankové čáře jasnou branku
50:03 Vyloučen hráč #4 Jan Netušil družstva Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:51 Timeout FBŠ Všestary
49:51 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:10
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (8:10)
49:51 Kubelka zapisuje šestou branku v utkání a odskakují opět o dvě branky!
49:00 Letohrad dvojnásobnou početní převahu využívá a má k dispozici ještě klasickou přesilovou hru.
48:22 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:9
48:09 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary - osobní trest
48:09 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
48:09 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
48:09 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary - osobní trest
47:51 Hra se přelévá ze strany na stranu
46:30 Klemš hraje velmi dobré utkání a svým pohybem dělá problémy hráčům Letohradu
46:02 Krejsa těsně nad
45:47 GÓL FBŠ Všestary! 8:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (8:8)
45:47 Hellmann z pokleku střelou dvacet nad led vyrovnává!
45:04 Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva Orel Orlice na 2 minuty za sekání
45:04 Jedinečná příležitost pro domácí vyrovnat skóre, Hellmann si vybíhal svůj klasický oblouček, kde ho zbytečně zfauloval Poláček. Uvidíme jak s tím Všestary naloží
44:32 Novák vystavil závoru Skalickému
43:15 GÓL FBŠ Všestary! 7:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Pavel Hellmann (7:8)
43:15 Snížení z hole produktivního Macháčka, kterému nabíjelo florbalové dvojče Hellmann. Zde bude ještě horko!
42:55 Hellmann z první do masky Jirušky
42:34 Kubec opět z kruhu, Jiruška kryje
42:11 Přesilová hra se ale domácím ne plně daří, zatím se slušně řečeno zastřelují
41:09 Přesilová hra pro domácí celek
40:45 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:8
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #19 Adam Kovařík (6:8)
40:45 Snížený počet lidí na hřišti ale více sedí hostům, kteří využívají přečíslení a odskakují na dvoubrankový náskok
40:01 Hektický konec 2. třetiny, pokračujeme 4na4
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:57 Vyloučen hráč #12 Ondřej Kroutil družstva Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:57 Vyloučen hráč #12 Ondřej Kroutil družstva Orel Orlice - osobní trest
39:57 Vyloučen hráč #12 Ondřej Kroutil družstva Orel Orlice na 2 minuty za držení
39:09 Vyloučen hráč #8 Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi
39:09 Krejsa si jde odpočinou za breakdance na zemi, početní výhoda pro Letohrad
38:33 Jiruška jako tygr si doskočil pro balonek, cením :)))
37:42 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:7
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #6 Jiří Skalický (6:7)
37:42 Já na bráchu, brácha na mě, Skalický doráží Skalického střelu a navrací Letohradu vedení
35:42 Skalický se zakousl do Kubce jak do hamburgeru od Přemka Forejta, ale vše se obešlo bez vážnější diskuzí
34:57 Oba celky zatím dobře a obětavě chodí do střel, neviděli jsme vážnější brankovou příležitost
33:03 Vstřelený gól nabudil domácí, Svoboda nabíjel před bránu, Klouček ale dorazit nestihl, míček mu z čepele sebral jistý Jiruška
32:53 Velmi dobré střídání Klemše, který si opět prohodil tři protihráče a vybojoval na sebe faul, který se ale po dohodě kapitánů i rozhodčí nakonec nepíská. Hezký fair play moment!
32:05 Klemš v krásné individuální akci o pár centimetrů mimo!
31:39 GÓL FBŠ Všestary! 6:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec, asistoval #74 Miloš Macháček (6:6)
31:39 Hanys povedenou střelou z kruhu prostřeluje Jirušku a snižuje na rozdíl jediné branky!
31:18 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva Orel Orlice na 2 minuty za vysoká florbalka
31:18 Jedinečná šance pro domácí se vrátit do utkání, Kovařík si jde odpočinout na trestnou lavici za hru vysokou holí
30:22 Žák drží Všestary! Vaňkát rozehrál přímo na hůl soupeře, domácí strážce svatyně ale kryje betonem!
29:51 Kubec před bránou zblokován, na druhé straně kryje Žák reflexivně sražený balonek od vlastního obránce
29:10 Majvald sklouzl a spadl přímo na koleno. Za potlesku haly i obou laviček odchází po svých a bude zdá se v pořádku!
27:37 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:6
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #12 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Adam Kovařík (5:6)
27:37 Obrat v podání Letohradu, špatnou rozehrávku domácích zužitkovat backhandovou střelou k tyči Kroutil a otáčí tak vývoj utkání ve prospěch hostí
27:04 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:5
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #6 Jiří Skalický, asistoval #8 Jan Skalický (5:5)
27:04 Skalický na Skalického a máme opět v Předměřicích srovnáno! Nutno podotknout, že zaslouženě, Letohrad vletěl do druhé pasáže jako uragán.
26:47 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:4
26:47 Druhý hattrickový střelec večera! Žák dělal co mohl, ale na famózní přesilovkovou kombinaci po ose Kovařík-Kubelka nedosáhl.
26:18 Stejně jako v předchozí početní nevýhodě se do šance prodral domácí kapitán, Jiruška ale kryje
25:56 Vyloučen hráč #95 Rudolf Klouček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
25:56 Po faulu Kloučka vidíme druhou přesilovou hru hostujícího celku
25:27 Na hřišti vidíme i mladého Honzika Diviše, který si vysloužil pochvalu od starších spoluhráčů, když výborně zakombinoval s parťáky v lajně
24:42 Hellmanův dobrý backchecking zamezil rodící se akci Letohradu. Hraje se teď nahoru dolů
23:16 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
23:16 Miloooš Macháček! Hattrick z hole Všestarského štírka znamená dvougólové vedení!
22:46 Vyloučen hráč #5 Jakub Kalous družstva Orel Orlice na 2 minuty za sekání
22:07 Odložené vyloučení Letohradu, Všestary kombinují v šesti hráčích v poli
21:22 Aktivní Kubelka opět v šanci, Žák kryje
20:25 Úvodní buly pro domácí, ale na balonku opět hostující celek
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:50 Neskutečný výhoz Žáka vyslal do úniku Hellmana, ale ten se zatím neprosadil. Ale Járo pěkně! :)
18:31 Po pádu internetu v hale se opět hlásíme a se změnou stavu! Domácí se prosadili v oslabení, kdy Macháček vyslal do úniku novomanžela Freiberga, který prostřelil Jirušku a otáčí tak skóre ve prospěch domácích!
17:18 GÓL FBŠ Všestary! 4:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #74 Miloš Macháček (4:3)
16:31 Vyloučen hráč #44 Jan Lankaš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hra na zemi
15:47 Letohrad velmi dobře hraje kolem malého brankoviště domácích, jen díky dobrým blokům Všestar ale je stále remíza
14:46 Letohrad opět v kombinaci a má v aktuálně více ze hry
14:24 Jiruška vychytal Macháčka
11:42 GÓL FBŠ Všestary! 3:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #3 Daniel Moravec (3:3)
11:42 A domácí vyrovnávají! Macháček měl čepel na správném místě a nabídkou z hole Moravce nepohrdnul. Pokračujeme tedy od nuly
09:48 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
09:48 Výborná defenzivní práce Nováka znamená snížení! Novák zastavil rodící se přečíslení Letohradu a vyslal do protiútoku Hellmana s Macháčkem. Štírci v modrém si prohodili předchozí gólovou situaci a nyní vsítil Macháček.
09:12 Jiruška skočil pod nohy Kloučkovi a zachránil tak jasnou gólovou šanci Všestar
08:44 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:3
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (1:3)
08:44 Kubelka si zkušeně pohrál s obranou i domácím gólmanem a zvyšuje touto povednou akcí na 1:3
08:37 Kubec střílel rovnou ze standardní situace, těsně mimo
08:20 Letohrad zase na balonku a kombinuje směr Žákova kasa
07:28 Volenec předvedl kulturní vložku, kdy svojí botou velikosti 48 nestačil přeskočit mantinel a natáhl se jak široký tak dlouhý. Pořadatelský stoleček hodnotí 10/10!
06:29 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:2
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #12 Ondřej Kroutil (1:2)
06:29 A aktivita Letohradu se vyplácí, důraz v malém brankovišti prokázal již zmiňovaný Kovařík, který prostřelil Žáka a navrací hostujícímu celku vedení
06:24 Kovařík s Klemšem v dobrém souboji rameno na rameno, Letohrad nyní aktivnější
05:50 V další velké šanci duo Hellmann-Macháček, ale prvně jmenovaný netrefil odkrytu Jiruškovu branku
04:42 Nová akvizice v domácím dresu Jan Lankaš se drala do šance, dobrý blok Letohradské obrany, ale pokazil pokus domácích
03:00 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (1:1)
03:00 Spolupráce jak z učebnice florbalu, Macháček nabíjí Hellmanovi a ten střelou pod víčko vyrovnává!!
02:03 Volenec v rohu uplatnil centimetry a čistě poslal soupeře k zemi
01:16 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:1
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #4 Jan Netušil (0:1)
01:16 Standardní sportovní pravidlo nedáš dostaneš, první střelou Letohradu v utkání se prosazuje Kubelka pod ruku Žáka
01:00 Kubec vybojoval 100% šanci pro Klemše, který vystřelil pivko divákovi ve skyboxu
00:34 První buly pro domácí, hned se do šance dral Hellmann ale bez úspěchu. Na druhé straně v prvním bloku bek Novák
00:00 Krásný večer z Předměřic! Vítáme vás u prvního letošního on-line přenosu z naší domácí haly, dnes z 2.kola poháru mezi FBŠ Všestary a hostujícím Letohradem. Oba týmy se velmi dobře znají z loňské sezóny, kdy společně hráli v divizi. Oba zápasy skončili po základní hrací době remízou, bonusový bod si v obou případech odnesl soupeř z Letohradu. Uvidíme, kdo se tedy připravil lépe na začátek nové sezóny.