57
  • 57 56:01
    Libor KNYPL

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto 10:4
branky: 2. Jakub Martinec, 5. Miroslav Kábrt, 6. Šimon Vacek, 17. Miroslav Kuře, 18. Marek Weinelt, 20. Marek Weinelt, 20. Dominik Jansa, 32. Miroslav Kábrt, 43. Miroslav Kábrt, 44. Miroslav Kuře - 33. David Vaňásek, 37. Libor Knypl, 37. Jiří Novotný, 48. Tomáš Král; rozhodčí: Filip Ryant - David Richter; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Beneš 22 - Tomáš Votroubek 27; po třetinách: 7:0, 1:3, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
56:56 Dnešní zápas se neobešel bez zranění. Martinec zůstává po ošetření hlavy na lavičce
56:01 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #68 Libor Knypl.
55:17 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
52:56 Timeout FTC Vysoké Mýto
52:56 Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
50:40 Špaček sráží Hebelku, Rtyně rychle rozehrává, ale Votroubek má na očích laser
50:01 Šimáně a Jansa se srazili. Šimáně končí na zemi
49:00 Pěkný zásah Beneše. Míček letí vzduchem, před bránou dva hráči, ale Beneš stejně chytá do rukou
47:47 Král střílí na bránu Rtyně, jeho střela jde žabičkou přímo mezi ruku a nohu Beneše
47:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 10:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Tomáš Král, asistoval #4 Jan Kajsrlík (10:4)
47:31 Votroubek nyní dostává míčkem přímo do helmy od Jansy
44:00 Kuře dostává přihrávku od Balcara, jeho střela prochází mezi nohama spoluhráče a odrazem od země se dostává nad helmu gólmana přímo do brány.
43:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #2 Tomáš Balcar (10:3)
43:16 Petera střílí, míček měl v tu chvílí ale radši jen tyč, než síť za gólmanem
42:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (9:3)
41:11 Petera střílí z otočky, jeho střelu však Votroubek vyčapal
40:15 Vaňásek střílí, jeho střelu blokuje Kábrt. Všíchni na časomíře jen sykli bolestí za něj
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:32 Hra se vyostřuje, chlapi na obou stranách nemají slitování s nikým
38:51 Vysoké Mýto přesilovku nevyužívá
37:18 Hebelka Dominik opět hází Pavláka za mantinel. Není se o čem hádat, ruka na zádech Pavláka byla viditelná pro všechny
37:17 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
36:43 Příhrávka od Ossendorfa po mantinelu na Novotnýho, ten z půlky hřiště střílí a zakončuje
36:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #2 Jiří Novotný, asistoval #9 Jan Ossendorf (8:3)
36:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #19 David Špaček (8:2)
36:13 Kuře natáhl krok a obíhá si s přehledem celé hřiště
32:47 Opět problémy s časomírou. Zkrátka únava materiálu
32:28 GÓL FTC Vysoké Mýto! 8:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #68 Libor Knypl (8:1)
32:28 Vaňásek vybíhá ze středu a krásnou otočkou zakončuje za záda Beneše
31:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:0
30:21 Vacek hází Krále za mantinel
29:30 A Mýto se poprvé dostává do přesilovky
27:48 A síly jsou na obou stranách vyrovnané. Hebelka Dominik fauluje na středu hřiště. Protihráčův pád byl slyšet na míle daleko
27:12 Rytně se dostává opět do přesilovky. Pavlák jde na trestnou za sekání.
27:11 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
26:59 Hebelka Kamil se rozhodl zlikvidovat protihráče, svoji nahrávku nahrává na lavičku protihráčů
26:09 Šimáně střílí za polovinou hřiště, střela jde napřímo na golmana
25:20 přečíslení 3 na 1, Jansa však svojí backhandovkou odráží míč do neznámých končin
25:00 Rtyně přesilovku nevyužívá
23:47 Pavlák střílí na bránu, Geisler zaklekává a míček jde za mantinely
23:30 Kuře sám před bránou, gólman však vychytává
22:38 Hra pozastavena kvůli únavě materiálu. Tlačítko na časomíře umřelo
22:37 Vyloučen hráč #4 Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
22:10 Kábrt střílí na Votroubka, který nevychytává. Míček se jen tak veze po brankové čáře, ale gól to není
21:24 Vacek si bruslí na v rohu soupeře, nakonec nachází volného Jansu. Votroubek však o něm ví
20:52 Nyní probíhá spor o gól. Nakonec se gól neuznává jelikož šel do brány nohou
20:05 Ihned v úvodu vidí souboj na bully o míček, nakonec ho vyhrála Rtyně
20:00 Střely v 1. části: 19:9
19:48 Vacek dává backhand, ale Votroubek vychytává, Jansa využívá příležitosti a doráží
19:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #71 Dominik Jansa, asistoval #94 Šimon Vacek (7:0)
19:08 A Rtyně svoji šanci využívá
19:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #83 Filip Geisler (6:0)
18:27 Rtyně se dostává do přesilovky za chybu Mýta. Kluci z Mýta špatně vystřídali
18:25 Vyloučen hráč #7 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
17:48 Můžete jim zavázat oči, ale nebude to nic platné. Kábrt a Weilnelt o sobě prostě vědí vždycky, kde ten druhý zrovna je
17:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (5:0)
16:58 Je vidět že kluci z Mýta chtějí hrát, nečekají ani na píšťalku a už rozehrávají na bully
16:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #97 Jakub Martinec (4:0)
16:42 Kuře střílí z otočky
15:30 Zdá se, že Mikulecký ztrácí nervy. Nebojí se pro výhru i faulovat a házet přes mantinel
14:41 Adam Vejrek se pere před bránou soupeře jak lev, nebojí se obětovat i své kolena
13:40 Vaňásek střílí z otočky z půlky, Beneš vychytává
12:47 Weilnelt přihrává Kábrtovi, Kábrt z půlky střílí. Votroubek skáče do střely, míček se odráží od tyče a jde ven do hřiště
11:13 Beneš předvádí neskutečný výhoz přes celé hřistě na prázdného Martince, Votroubek si ho však moc šikovně pohlídal
10:39 Mýto předvádí neskutečný press na Rytni
09:38 Jansova střela na bránu, Votroubek však vidí vše
08:39 Knypl z otočky střílí na bránu Rtyně, Beneš však je dobře postavený
08:13 Poláček střílí na bránu, slyšíme jen cinknutí o tyč.
06:59 Geisler nahazuje podél mantinelu na Weinelta.
06:36 Lesák nyní prochází skrz hráče Rtyně hlava nehlava, je nezastavitelný
05:59 Teď měla Rtyně štěstí, měli dobře postavenou bránu
05:45 Král sám před bránou Rtyně, bohužel míček byl rychlejší než hokejka
05:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (3:0)
04:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
04:04 Geisler na Kábrta, Kábrt na Kamila Hebelku, který bohužel nezakončuje. Votroubek ho překvapil krásným zákrokem
03:17 Mikulecký ve střetu s Vejrkem, oba šli rameno na rameno, ale bylo to těsný
02:43 Hebelka Kamil urputně bojuje za svoji bránou o míček
01:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #2 Tomáš Balcar (1:0)
01:03 Balcar si našel volného Martince před bránou a ten úspěšně zakončuje a otevírá skóre
00:47 První zásah domácího gólmana. Pro Rtyni štěstí, že šel míček po zemi
00:01 Úvodní bully vyhrála Rtyně