4:11
    Jiří ŠINCL
    (Mahla)

SK Domaslavice - FBC Letka 4:11
branky: 25. Milan Majak, 26. David Bojda, 37. Štěpán Nytra, 52. Lukáš Zaslavskij - 5. Ondřej Čech, 6. Petr West, 13. Jan Slaběňák, 18. Dominik Hubl, 20. Martin Döhner, 32. Tomáš Elbl, 38. Martin Sedláček, 46. Petr West, 50. Tomáš Elbl, 51. Jiří Šincl, 55. Jiří Šincl; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Adam Daniel; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Patrik Szczypka 30 - Petr Pospiech 13, Tomáš Petr 2; po třetinách: 0:5, 3:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Gajda Petr (Trenér): Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Fikoczek Petr (Trenér): Nakonec zajímavý tréninkový zápas. Soupeř nás gólově šetřil, většinu situací přehrával až do prázdné jako sovětský hokejový tým. Děkujeme divákům, rozhodčím, oběma týmům přeji úspěšnou sezónu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:18
54:30 GÓL FBC Letka! 4:11
Branku družstva FBC Letka vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #18 Simon Georg Mahla (4:11)
51:18 GÓL SK Domaslavice! 4:10
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #5 Lukáš Zaslavskij, asistoval #23 Martin Habr (4:10)
50:34 GÓL FBC Letka! 3:10
50:34 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Tomáš Petr družstva FBC Letka
49:55 GÓL FBC Letka! 3:9
Branku družstva FBC Letka vstřelil #47 Tomáš Elbl, asistoval #87 Martin Sedláček (3:9)
45:35 GÓL FBC Letka! 3:8
Branku družstva FBC Letka vstřelil #52 Petr West, asistoval #18 Simon Georg Mahla (3:8)
45:26 Vyloučen hráč #23 Martin Habr družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
44:51 Vyloučen hráč #5 Lukáš Zaslavskij družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
37:08 GÓL FBC Letka! 3:7
Branku družstva FBC Letka vstřelil #87 Martin Sedláček, asistoval #75 Jan Slaběňák (3:7)
36:32 GÓL SK Domaslavice! 3:6
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #91 Štěpán Nytra, asistoval #7 Adam Langer (3:6)
36:09 Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBC Letka na 2 minuty za držení
34:04 Vyloučen hráč #56 Tomáš Uher družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
31:59 GÓL FBC Letka! 2:6
Branku družstva FBC Letka vstřelil #47 Tomáš Elbl, asistoval #52 Petr West (2:6)
30:22 Timeout FBC Letka
25:33 GÓL SK Domaslavice! 2:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #33 David Bojda, asistoval #23 Martin Habr (2:5)
24:17 GÓL SK Domaslavice! 1:5
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #55 Milan Majak, asistoval #7 Adam Langer (1:5)
24:09 Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání
23:31 Trestné střílení družstva SK Domaslavice neproměnil #7 Adam Langer.
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:23 GÓL FBC Letka! 0:5
Branku družstva FBC Letka vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #18 Simon Georg Mahla (0:5)
17:51 GÓL FBC Letka! 0:4
Branku družstva FBC Letka vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #9 Daniel Filip (0:4)
14:46 Vyloučen hráč #29 Martin Návrat družstva SK Domaslavice na 2 minuty za vysoká florbalka
12:49 GÓL FBC Letka! 0:3
Branku družstva FBC Letka vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #22 Jan Vojáček (0:3)
05:51 GÓL FBC Letka! 0:2
Branku družstva FBC Letka vstřelil #52 Petr West, asistoval #23 Martin Döhner (0:2)
04:33 GÓL FBC Letka! 0:1
Branku družstva FBC Letka vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #10 Dominik Hubl (0:1)
02:58 Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva FBC Letka na 2 minuty za hra na zemi