0

0

0.

FBC Štíři Č. Budějovice C - SK Meťák České Budějovice 7:8pn
branky: 4. Petr Koktan, 17. Robert Straka, 25. Robert Straka, 29. Jan Štěrbák, 29. Michal Beránek, 42. Miroslav Majner, 44. Jan Štěrbák - 2. Jiří Stančík, 5. Pavel Procházka, 7. Robin Podlaha, 8. Michal Tibitancl, 22. Dominik Matfiak, 23. Václav Vítek, 24. Matěj Hladík, N Michal Tibitancl; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Radek Machač ? - Jindřich Zettner ?; po třetinách: 1:4, 4:3, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #8 Petr Koktan , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #52 Michal Tibitancl a vstřelil rozhodující gól (7:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #90 Jan Trnka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #24 Matěj Hladík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice C hráč #23 Michal Beránek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Meťák České Budějovice hráč #77 Pavel Procházka a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
43:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #4 Jan Štěrbák, asistoval #8 Petr Koktan (7:7)
41:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 6:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #10 Miroslav Majner, asistoval #41 Radek Machač (6:7)
39:39 Vyloučen hráč #97 Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 5:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #11 Martin Doškář (5:7)
28:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 4:7
25:50 Vyloučen hráč #21 Jakub Jiráček družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
24:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka, asistoval #26 David Košek (3:7)
23:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #75 Jiří Stančík (2:7)
22:39 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #82 Václav Vítek, asistoval #75 Jiří Stančík (2:6)
21:47 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #4 Dominik Matfiak, asistoval #6 David Dvořáček (2:5)
16:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka, asistoval #23 Michal Beránek (2:4)
07:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Tibitancl, asistoval #3 Josef Chrt (1:4)
06:12 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #97 Robin Podlaha (1:3)
04:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #77 Pavel Procházka, asistoval #6 David Dvořáček (1:2)
03:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #8 Petr Koktan bez asistence (1:1)
01:54 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #75 Jiří Stančík, asistoval #24 Matěj Hladík (0:1)