0

0

0.

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - SKP České Budějovice 5:6pn
branky: 25. Václav Bíca, 29. Lukáš Koupal, 32. Václav Bíca, 40. Václav Bíca, 43. Lukáš Koupal - 14. Václav Radouch, 16. Ondřej Blažek, 23. Václav Radouch, 40. Václav Radouch, 40. Jakub Konrád, N Jakub Konrád; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Vališ ?, Ondřej Vondrys ? - Daniel Matoušek -5; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč #5 Lukáš Koupal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice hráč #23 Václav Radouch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč #19 David Řehoř , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SKP České Budějovice hráč #19 Jakub Konrád a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice hráč #23 Jan Novotný , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
44:57 Vyloučen hráč #6 Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:13 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #5 Lukáš Koupal, asistoval #4 Tomáš Kalina (5:5)
40:09 Vyloučen hráč #27 Martin Widla družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
39:28 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #88 Michal Semotán (4:5)
39:15 GÓL SKP České Budějovice! 3:5
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #19 Jakub Konrád z trestného střílení (3:5)
39:04 GÓL SKP České Budějovice! 3:4
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #23 Václav Radouch, asistoval #64 Daniel Malý (3:4)
35:52 Vyloučen hráč #64 Daniel Malý družstva SKP České Budějovice na 2 minuty za sekání
31:20 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #23 Jan Novotný (3:3)
30:28 Trestné střílení družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice neproměnil #49 Václav Bíca.
28:58 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #5 Lukáš Koupal, asistoval #49 Václav Bíca (2:3)
24:30 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Ondřej Vondrys družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
24:01 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca bez asistence (1:3)
22:44 GÓL SKP České Budějovice! 0:3
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #23 Václav Radouch, asistoval #66 Ondřej Blažek (0:3)
15:13 GÓL SKP České Budějovice! 0:2
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #23 Václav Radouch (0:2)
13:56 GÓL SKP České Budějovice! 0:1
Branku družstva SKP České Budějovice vstřelil #23 Václav Radouch, asistoval #4 Miroslav Liška (0:1)
05:33 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kalina družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání