0

0

0.

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - FBC Spartak Kaplice 2:3pn
branky: 13. Daniel Hrůza, 25. Daniel Hrůza - 2. Jan Völfl, 24. Petr Beneš, N Tomáš Kadlec; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Vladimír Šimák -2 - Dominik Štěpánek ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #20 David Prokop , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #20 František Krtek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #9 Daniel Hrůza a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #22 Tomáš Kadlec a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B hráč #17 Matěj Stráňka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #72 František Dvořák a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
43:21 Timeout FBC Spartak Kaplice
30:55 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #37 Petr Lukš.
24:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #9 Daniel Hrůza bez asistence (2:2)
23:10 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 Petr Beneš, asistoval #37 Petr Lukš (1:2)
20:19 Vyloučen hráč #21 Jan Sedláček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
12:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #73 Ondřej Šach (1:1)
01:48 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl, asistoval #72 František Dvořák (0:1)
00:59 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za držení