3:9
    Robin PODLAHA
    (Formánek)

FBC DOŠWICH MILEVSKO B - FBC Štíři Č. Budějovice C 4:9
branky: 4. Jan Chudoba, 17. Martin Sedlák, 26. Vítězslav Holub, 44. Vítězslav Holub - 3. Pavel Formánek, 6. Martin Doškář, 17. Robert Straka, 25. Michal Beránek, 31. Michal Beránek, 35. Pavel Formánek, 40. Petr Skok, 43. David Košek, 44. Robin Podlaha; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Petr Šimák ? - David Klíma ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:5
43:32 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 4:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #63 Vítězslav Holub, asistoval #39 Jiří Fara (4:9)
43:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #97 Robin Podlaha, asistoval #33 Pavel Formánek (3:9)
42:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #26 David Košek, asistoval #7 Robert Straka (3:8)
39:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #69 Petr Skok, asistoval #8 Petr Koktan (3:7)
34:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #33 Pavel Formánek, asistoval #69 Petr Skok (3:6)
30:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #7 Robert Straka (3:5)
25:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #63 Vítězslav Holub bez asistence (3:4)
24:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #23 Michal Beránek, asistoval #26 David Košek (2:4)
18:28 Vyloučen hráč #23 Michal Beránek družstva FBC Štíři Č. Budějovice C na 2 minuty za hrubost
16:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #7 Robert Straka, asistoval #23 Michal Beránek (2:3)
16:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #12 Martin Sedlák, asistoval #20 David Prokop (2:2)
12:36 Vyloučen hráč #12 Martin Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za hra rukou
10:00 Vyloučen hráč #12 Martin Sedlák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B na 2 minuty za sekání
05:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice C vstřelil #11 Martin Doškář, asistoval #77 Jakub Zíka (1:2)
03:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO B! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO B vstřelil #6 Jan Chudoba bez asistence (1:1)
02:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice C! 0:1