1

0

3.

1. FbK Tábor - Pacovští Honzíci 8:7pn
branky: 20. Petr Kutner, 24. Vladimír Michalovič, 25. Vojtěch Moravec, 27. Miroslav Klípa, 33. Petr Kutner, 37. Vojtěch Moravec, 38. Michael Šimek, N Roman Klípa - 9. Jakub Hájek, 9. Tomáš Krátoška, 15. Petr Diviš, 35. Petr Diviš, 39. František Zajíc, 43. Petr Diviš, 44. Josef Pojer; rozhodčí: Gerold Rachlinger - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: David Vokoun -7 - Adam Kršek ?; po třetinách: 0:3, 4:0, 3:4, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #82 Martin Nesvačil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #53 Josef Pojer , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč #4 Petr Diviš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #8 David Vodrážka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #4 Roman Klípa a vstřelil rozhodující gól (8:7).
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
43:43 GÓL Pacovští Honzíci! 7:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Josef Pojer bez asistence (7:7)
43:25 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Moravec družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání
42:36 Timeout Pacovští Honzíci
42:36 GÓL Pacovští Honzíci! 7:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #4 Petr Diviš, asistoval #57 Jan Brothánek (7:6)
38:20 GÓL Pacovští Honzíci! 7:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #32 František Zajíc, asistoval #57 Jan Brothánek (7:5)
37:14 GÓL 1. FbK Tábor! 7:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #49 Michael Šimek, asistoval #8 David Vodrážka (7:4)
37:14 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Moravec družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování
36:56 GÓL 1. FbK Tábor! 6:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #6 Vojtěch Moravec, asistoval #2 Luboš Beránek (6:4)
34:02 GÓL Pacovští Honzíci! 5:4
32:20 GÓL 1. FbK Tábor! 5:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #4 Roman Klípa (5:3)
27:49 Vyloučen hráč #2 Luboš Beránek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:34 GÓL 1. FbK Tábor! 4:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Miroslav Klípa, asistoval #11 Petr Kutner (4:3)
26:30 Vyloučen hráč #2 Jiří Růžička družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
24:10 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #6 Vojtěch Moravec, asistoval #8 David Vodrážka (3:3)
23:34 GÓL 1. FbK Tábor! 2:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #88 Vladimír Michalovič, asistoval #11 Petr Kutner (2:3)
19:55 Vyloučen hráč #32 František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za vysoká florbalka
19:05 GÓL 1. FbK Tábor! 1:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #83 Lukáš Bambula (1:3)
14:54 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hra rukou
14:16 GÓL Pacovští Honzíci! 0:3
08:29 GÓL Pacovští Honzíci! 0:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #57 Jan Brothánek (0:2)
08:10 GÓL Pacovští Honzíci! 0:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #11 Jakub Hájek, asistoval #94 Jan Tomšů (0:1)