3:6
    Lukáš PARDUBSKÝ
    (Prokop)

TJ Sokol Dobříš - FBC DDM Kati Kadaň 3:6
branky: 1. Michael Šiška, 21. Vít Bohata, 45. Roman Šebek - 2. Marek Pokorný, 16. Marek Pokorný, 36. Marek Pokorný, 50. Jiří Prokop, 52. Mikuláš Kulík, 60. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 108; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 24 - Matěj Holeček 25; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Jak řekl kapitán - dnes jsme opravdu utrpěli vítězství. S výkonem jsem absolutně nespokojený. 2 třetiny se koukáme jaká je tu hezká hala a jak skvělí jsou fanoušci, ale s hokejkou nepředvedeme nic. Jestli chceme předvést v příštím kole tohle, tak dostaneme 30. Soupeři děkujeme za zápas, odehrál skvělý obětavý match a stejně tak děkujeme divákům za skvělou kulisu. V tomhle je radost hrát.
60:00 Komentář domácích Brabec Jakub (Vedoucí): Po většinu zápasu vyrovnané utkání s množstvím šancí na obou stranách. Zápas se rozhodl ve třetí třetine, kdy soupeř potrestal naše dvě zaváhání, čímž potvrdil svou kvalitu. nTýmu děkuji za předvedené nasazení a doufám, že si ho přeneseme i do našich ligových soutěží.  nSoupeři děkuji za zápas ve výborném tempu. nDěkuji všem divákům, kteří opět vytvořili výbornou kulisu. n
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:6
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #12 Jiří Prokop (3:6)
57:27 Timeout TJ Sokol Dobříš
52:55 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za zdržování hry
51:06 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:5
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #12 Jiří Prokop (3:5)
50:22 Vyloučen hráč #23 Vít Bohata družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
49:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:4
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (3:4)
46:38 Vyloučen hráč #97 Tomáš Pavlíček družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za bránění ve hře
45:28 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za hrubost
44:19 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #12 Jakub Brabec (3:3)
44:05 Vyloučen hráč #27 Ondřej Kalach družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za hra na zemi
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
35:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #5 Marek Macura (2:3)
20:42 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #23 Vít Bohata, asistoval #91 Vladimír Pejla (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:9
15:10 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
11:06 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za sekání
01:16 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #12 Jiří Prokop (1:1)
00:14 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #13 Michael Šiška, asistoval #23 Vít Bohata (1:0)