• 50 49:37
    3:10
    (Pavlíček)

FBC Slavia Praha - BUTCHIS 3:10
branky: 12. Ondřej Otáhal, 18. Martin Fojtík, 40. Martin Fojtík - 1. Adam Drastich, 4. Matyáš Kalina, 6. Štěpán Novák, 7. Petr Novotný, 22. Matyáš Bóday, 24. Matyáš Kalina, 26. Štěpán Novák, 38. Petr Novotný, 42. Matyáš Kalina, 50. Štěpán Novák; rozhodčí: Filip Novák - Tomáš Novák; vyloučení: 6 + Dominik Beran OS:3; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Petr Kabelka 3, Lukáš Rašovský 13 - Jan Hlinák 12, Eduard Vladař 18; po třetinách: 2:4, 1:4, 0:2
60:00 Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér): V pozdějších večerních hodinách jsme se nedokázali úplně zkoncentrovat ke kvalitnímu výkonu, přesto jsme zvítězili výrazným rozdílem. Je potřeba pochválit soupeře za to, kolik úsilí do dnešního zápasu investoval a nedal nám žádný souboj zadarmo. Přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech v sezoně.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Kvalitní soupeř, který po většinu zápasu dominoval. A my jsme ho do velké pohody dostaly zbytečnými tresty ve druhé třetině, poté už to bylo spíš otázka skóre. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme mu hodně štěstí do sezóny!
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:10 Pecha s číslem 77 vystřelil a málem to byl gól.
55:28 Po 14 minutách se vrací Beran do hry.
52:47 Otáhal to zkusil bekhendem.
49:37 GÓL BUTCHIS! 3:10
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #16 Šimon Pavlíček (3:10)
43:45 Hra začala být rychlejší. Míček putuje z jedné strany na druhou.
41:33 GÓL BUTCHIS! 3:9
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #14 Tomáš Vondruška (3:9)
40:56 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha - osobní trest
40:56 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování
40:56 Vyloučen hráč #17 Martin Fojtík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
40:01 Sotva začala poslední třetina, vidíme tvrdé souboje.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:59 Fojtíkova neuvěřitelná střela.
39:48 GÓL FBC Slavia Praha! 3:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:8)
38:30 Regner střílel z půlky. Střela hezká, ale šla mimo bránu.
37:05 GÓL BUTCHIS! 2:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:8)
36:30 Vyloučen hráč #88 Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
36:14 Papež z BUTCHISU regulérně obkličkoval dva hráče a svojí střelou zakončil akci, bez gólu.
33:17 Procházka zastavil ránu BUTCHISU.
32:46 Puciow na zemi.
32:15 Svoboda z BUTCHISU sebral míček a uklidňuje hru.
29:51 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Eduard Vladař družstva BUTCHIS
29:35 Slávista Kříček se dostal do šance, bohužel se mu zachytila florbalka o brankáře a gól nevstřelil.
27:09 Vyloučen hráč #88 Jakub Puciow družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za držení
27:00 Hráč s číslem 44 s jménem Novotný, chtěl podat florbalku protihráči. Bohužel na něj šla přihrávka, a tak florbalku odhodil. Nevadí, hezké gesto. Ceníme.
25:30 GÓL BUTCHIS! 2:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #22 Michal Svoboda (2:7)
24:25 Pecha z BUTCHISU obehrál tři soupeře, ale ke střele se nedostal.
23:29 GÓL BUTCHIS! 2:6
23:27 Otáhal měl gólovou šanci, poté hned fauloval.
22:28 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
21:57 GÓL BUTCHIS! 2:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #9 Matyáš Bóday, asistoval #74 Erik Papež (2:5)
20:01 Slávie vyhrála buly.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:11 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
19:06 Fojtík se sám dostal už po druhé do šance, kde brankář ale zakročil.
18:45 BUTCHIS začíná chybovat. Fojtík se dostal sám do tažení, ale branku nevstřelil.
18:08 Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
17:17 GÓL FBC Slavia Praha! 2:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #20 Dan Kašovský (2:4)
16:43 Vyloučen hráč #12 Dominik Regner družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
16:33 Slavie se lehce rozstřílela.
15:52 BUTCHIS hraje nebezpečnou hru. Málem zranili brankáře Rašovského
14:10 Kašovský zblokoval prudkou střelu.
12:40 Dejvíno Laho málem vyhrál buly.
12:33 Snad branka Slavii pomůže k lepší hře
11:57 GÓL FBC Slavia Praha! 1:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #17 Martin Fojtík (1:4)
10:28 Výměna brankáře domácích se vyplatila. Rašovský zachraňuje situaci.
09:23 Martin Kříček si alespoň odpočine na trestné lavičce.
08:26 Vyloučen hráč #21 Martin Kříček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za zvedání florbalky
08:00 2 na 1 BUTCHISU nepřinesl další gól.
07:40 Procházka nahrál před brankou Štičkovi, který si míček bohužel nestihnul zpracovat a vystřelit.
06:58 Slavie se zatím podřizuje hře BUTCHISU.
06:07 GÓL BUTCHIS! 0:4
06:07 Střídání brankáře. Nový brankář #4 Lukáš Rašovský družstva FBC Slavia Praha
05:39 GÓL BUTCHIS! 0:3
05:00 Pitek přeběhnul všechny a získal pro domácí míček.
03:40 BUTCHIS dává rychlé góly, kvůli chybám domácích.
03:33 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (0:2)
02:59 BUTCHIS zatím domácí tlačí.
00:29 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #21 Matyáš Kalina (0:1)
00:01 Dobrý večer, vítáme vás u dnešního utkání. Dnes se odehraje třetí kolo Poháru.
00:01 Úvodní buly vyhrál BUTCHIS