• 60 59:38
    6:8
    (Horský)

Andone SK Jihlava - FBK Atlas Blansko 6:8
branky: 4. Alex Bača, 18. Vít Zápotočný, 28. Patrik Bratršovský, 46. Michal Beránek, 52. Ondřej Vyskočil, 60. Michal Beránek - 14. František Fedra, 20. Ondřej Navrátil, 28. Vojtěch Polách, 31. Vojtěch Polách, 33. Vojtěch Fedra, 48. Vojtěch Fedra, 52. Radek Kunstmüller, 53. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Jan Dušek - Josef Pařízek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil ?, David Navrkal ? - David Tenora ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 3:3
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Trenér): V první polovině vyrovnané utkání rozhodla lepší produktivita na naší straně. Oproti předchozíku kolu jsme se zlepšili ve všech herních činnostech. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím a připravíme se na daší kolo.
59:38 GÓL Andone SK Jihlava! 6:8
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #19 Jakub Horský (6:8)
56:08 Timeout SK Jihlava
52:03 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #13 Patrik Crla (5:8)
51:27 GÓL Andone SK Jihlava! 5:7
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #16 David Vlk (5:7)
51:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #8 Radek Kunstmüller, asistoval #4 Milan Ducar (4:7)
49:16 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva SK Jihlava na 2 minuty za hra rukou
47:43 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #29 Ondřej Navrátil (4:6)
45:49 GÓL Andone SK Jihlava! 4:5
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #16 David Vlk (4:5)
32:18 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (3:5)
30:13 Střídání brankáře. Nový brankář #84 David Navrkal družstva SK Jihlava
30:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #4 Milan Ducar (3:4)
28:31 Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
27:31 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách bez asistence (3:3)
27:10 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #4 Tomáš Kasper (3:2)
19:43 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #29 Ondřej Navrátil bez asistence (2:2)
17:12 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný, asistoval #6 Hynek Jirků (2:1)
13:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (1:1)
13:10 Vyloučen hráč #16 David Vlk družstva SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
12:34 Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
03:34 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Alex Bača, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (1:0)