• 60 59:09
    2
    Jakub HÚŠŤ

PSKC Okříšky - Florbal Vsetín 6:12
branky: 5. Jan Račák, 18. Jan Koukal, 18. Petr Molák, 21. Martin Noháček, 43. Jan Koukal, 43. Jan Račák - 5. Viktor Knebl, 6. Ondřej Malý, 9. Jakub Húšť, 16. Ivan Zajíc, 28. Filip Mynář, 31. Robin Macek, 38. Robin Macek, 44. Robin Macek, 52. Tomáš Zubek, 54. Jiří Vaculík, 58. Ondřej Malý, 59. Marek Polách; rozhodčí: Josef Pařízek - Jiří Kučera; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Chalupa ? - Jakub Tománek ?; po třetinách: 3:4, 1:3, 2:5
60:00 Komentář domácích Račák Jan (Vedoucí): Dnešní zápas jsme od začátku tahali za kratší konec. Soupeř nás tvrdě trestal po našich chybách a bohužel se nám nedařilo proměnit vyložené šance, takže konec utkání byl spíše utrpením, jelikož jsme odpadli fyzicky... nDěkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů!
60:00 Komentář hostů Seevald Patrik (Vedoucí): Hrozný zápas s obou stran. Některé pasáže hry byly dobré, zvláště pak když jsme hráli v pohybu a taky dobrá produktivita. Podržel nás golman, a chválím výkon navrátilce Viktora Knebla. Těšíme se na další kolo. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:09 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:09 GÓL Florbal Vsetín! 6:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Marek Polách, asistoval #99 Filip Mynář (6:12)
57:15 GÓL Florbal Vsetín! 6:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #13 Ivan Zajíc (6:11)
53:08 Timeout KC Okříšky
53:08 GÓL Florbal Vsetín! 6:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #8 Jiří Vaculík, asistoval #6 Jakub Húšť (6:10)
51:08 GÓL Florbal Vsetín! 6:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #48 Tomáš Zubek, asistoval #24 Patrik Seevald (6:9)
49:33 Petr Pojer dostal do citlivých partií.
43:06 GÓL Florbal Vsetín! 6:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #24 Patrik Seevald (6:8)
42:16 GÓL PSKC Okříšky! 6:7
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #77 Petr Molák (6:7)
42:12 GÓL PSKC Okříšky! 5:7
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #48 Jan Koukal, asistoval #46 Tomáš Uher (5:7)
41:36 Vyloučen hráč #23 Ondřej Malý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vysoká florbalka
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
37:35 GÓL Florbal Vsetín! 4:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #6 Jakub Húšť (4:7)
35:50 Hráč hostů (číslo 23) právě zlomil hokejku.
32:12 Martin Noháček pohořel v samostatném úniku.
30:00 GÓL Florbal Vsetín! 4:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek bez asistence (4:6)
28:08 Adam Ampapa zařval ''AU'' vol. 2.
27:04 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #99 Filip Mynář, asistoval #23 Ondřej Malý (4:5)
24:32 Adam Ampapa zařval ''AU''
20:43 GÓL PSKC Okříšky! 4:4
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #57 Martin Noháček, asistoval #75 Adam Ampapa (4:4)
20:43 Ampapa našel krásně při rozehrávce Noháčka, a ten zametá do brány.
20:01 Úvodní buly v druhé části je opět pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 11:14
19:40 Vojtěch Novotný v samostatném úniku trefuje tyč.
18:50 Jirka Chalupa září v bráně domácích.
17:58 GÓL PSKC Okříšky! 3:4
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #77 Petr Molák, asistoval #52 Vojtěch Novotný (3:4)
17:33 GÓL PSKC Okříšky! 2:4
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #48 Jan Koukal, asistoval #71 Petr Pojer (2:4)
17:33 Jan Koukal střelou nad nohu překonal brankáře.
16:47 Dosedla namydlil protihráče v obranném rohu.
15:05 GÓL Florbal Vsetín! 1:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #96 Viktor Knebl (1:4)
12:57 Martin Noháček se svíjí v bolestech u branky hostů, drží si obličej.
08:03 GÓL Florbal Vsetín! 1:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #96 Viktor Knebl (1:3)
05:26 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
04:59 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #10 Robin Macek (1:1)
04:37 GÓL PSKC Okříšky! 1:0
Branku družstva KC Okříšky vstřelil #16 Jan Račák, asistoval #99 Ondřej Dosedla (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u třetího kola poháru Českého florbalu. V utkání domácího mužstva PSKC Okříšky a Florbal Vsetín.