• 59 58:16
    2
    Tomáš JANEK

FBC SLAVKOV - FBC Vikings Kopřivnice 3:8
branky: 12. Jan Trávníček, 19. Radim Kroupa, 37. Jakub Holomek - 10. Jakub Kostelník, 15. Mojmír Jahoda, 31. Ondřej Kubátko, 49. Jakub Kostelník, 51. Ondřej Kubátko, 53. Tomáš Janek, 56. Tomáš Janek, 58. Jakub Kresta; rozhodčí: Michal Havelka - Dan Lošťák; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Horák ? - Adam Strouhal ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:5
60:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): Kvalitní soupeř. První dvě třetiny se nám sním dařilo držet krok a to i díky velmi povedenému výkonu brankáře. Ve třetí třetině se zápas zlomil a soupeř předvedl svou kvalitu. Přejeme soupeři hodně úspěchů v dalším kole a v nové sezóně.
60:00 Komentář hostů Monsport Jan (Trenér): Zdatný soupeř. Děkujeme za zápas. My hodnotíme pouze třetí třetinu. Přejeme soupeři hodně úspěchů v nové sezóně.
58:16 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
58:16 Vyloučen hráč #45 Jiří Blaha družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za hrubost
57:45 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:8
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #11 Martin Nehera (3:8)
55:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:7
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (3:7)
52:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #10 Ondřej Holaň (3:6)
50:51 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko bez asistence (3:5)
48:21 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #11 Martin Nehera (3:4)
46:22 Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za zdržování hry
36:20 GÓL FBC SLAVKOV! 3:3
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #12 Jakub Holomek bez asistence (3:3)
30:30 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (2:3)
26:19 Vyloučen hráč #94 Radim Kroupa družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za sekání
18:56 Vyloučen hráč #29 Lukáš Martínek družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za špatné střídání
18:06 GÓL FBC SLAVKOV! 2:2
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #88 Dominik Horák (2:2)
14:14 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #19 Mojmír Jahoda, asistoval #10 Ondřej Holaň (1:2)
11:25 GÓL FBC SLAVKOV! 1:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #19 Jan Trávníček, asistoval #88 Dominik Horák (1:1)
09:02 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #15 Tomáš Janek (0:1)