(Pros)
  • 60 59:59
    2

FBC Draci Říčany - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:8
branky: 2. Matyáš Pros, 4. Matyáš Pros, 27. Vojtěch Honzák, 36. David Tománek, 42. Matyáš Pros, 47. Vítězslav Špok, 60. Filip Homola - 2. David Staněk, 15. Jakub Loskot, 32. Jan Loskot, 33. Matěj Doubek, 40. Jakub Loskot, 40. Lukáš Trojáček, 47. David Kolář, 52. Matěj Doubek; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 4:7; využití: 2:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Matyáš Novotný -6, František Lerch ? - Miloš Kahoun -7; po třetinách: 2:2, 2:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Komentář trenéra domácích : Odehráli jsme skvělý zápas, který rozhodovaly detaily a soupeř v nich byl nakonec o kousek silnější, důraznější. Našim hráčům patří pochvala za celou cestu pohárem a byť to dnes nebyl vítězný vrchol, tak to vrchol byl, protože jsme se do posledních sekund prali s týmem z vršku divize. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás dorazili podpořit v průběhu poháru a věřím, že jsme nalákali i na další naše zápasy. Soupeři gratuluji k postupu.
60:00 Komentář hostů: Komentář trenéra hostů: Rozhodla naše vyšši efektivita zakončení. Říčany se bohužel trápili, když se dostávali do šancí, trápili se v zakončení. My jsme byli dnes efektivnější.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:59 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
59:39 GÓL FBC Draci Říčany! 7:8
Branku družstva FBC Draci vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #23 Matyáš Pros (7:8)
58:18 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zdržování hry
53:40 Timeout FBC Draci
51:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Jakub Loskot (6:8)
50:33 Vyloučen hráč #29 Jakub Vykouk družstva FBC Draci na 2 minuty za sekání
48:04 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
46:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #9 Daniel Hrůza (6:7)
46:14 GÓL FBC Draci Říčany! 6:6
Branku družstva FBC Draci vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (6:6)
45:16 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci na 2 minuty za sekání
45:05 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
45:05 Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
41:48 GÓL FBC Draci Říčany! 5:6
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (5:6)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 František Lerch družstva FBC Draci
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #69 Vítězslav Holub (4:6)
39:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (4:5)
35:33 GÓL FBC Draci Říčany! 4:4
Branku družstva FBC Draci vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (4:4)
32:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
31:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #15 Lukáš Trojáček (3:3)
31:04 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:35 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
30:35 Vyloučen hráč #29 Jakub Vykouk družstva FBC Draci na 2 minuty za hrubost
29:24 Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
26:44 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
Branku družstva FBC Draci vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #8 Václav Steinhaizl (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:7
14:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot bez asistence (2:2)
03:47 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (2:1)
01:56 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #29 Jakub Vykouk (1:1)
01:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #22 Petr Dolejš (0:1)