• 45 44:59
    16:0
    (Gabauer)

TJ Šumavan Vimperk - FBC Dynamo Strakonice 16:0
branky: 5. Václav Havelka, 18. Vladimír Pešl, 20. Vladimír Pešl, 28. Vladimír Pešl, 28. Štěpán Hrdlička, 32. Vladimír Pešl, 32. Ondřej Hradil, 34. Václav Havelka, 35. Štěpán Hrdlička, 36. Ondřej Gabauer, 36. Vítek Robl, 41. Štěpán Hrdlička, 43. Michal Gabauer, 43. Ondřej Gabauer, 45. Štěpán Hrdlička, 45. Štěpán Hrdlička; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:5 + Tomáš Prokopius OS + Dušan Andrle 4; využití: 4:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ladislav Sippl 16 - David Myslík 21; po třetinách: 1:0, 4:0, 11:0
45:00 Střely ve 3. části: 15:3
44:59 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 16:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #11 Štěpán Hrdlička, asistoval #3 Michal Gabauer (16:0)
44:48 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 15:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #11 Štěpán Hrdlička, asistoval #22 Vladimír Pešl (15:0)
43:33 Zblokovaná střela Václava Havelky (Vimperk) útočícího na hattrick skončila na břevně strakonické branky!
42:54 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 14:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #4 Ondřej Gabauer, asistoval #11 Štěpán Hrdlička (14:0)
42:13 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 13:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #3 Michal Gabauer, asistoval #22 Vladimír Pešl (13:0)
40:40 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 12:0
40:40 Dočkali jsme se dalšího hattricku vimperských, konkrétně se o něj postaral Štěpán Hrdlička!
39:15 Václav Havelka (Vimperk) trefuje levou tyčku strakonické svatyně!
38:19 Domácí kapitán Vladimír Pešl je při chuti. Zjevil se sám před gólmanem, nicméně z nadějné pozice přestřeluje vysoko nad!
37:48 Zdeněk Chval (Vimperk) ve velké šanci nepropálil!
37:05 Vyloučen hráč #55 Dušan Andrle družstva FBC Dynamo Strakonice na 2+2 minuty za hrubost
35:45 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 11:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #2 Vítek Robl, asistoval #15 Václav Havelka (11:0)
35:37 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 10:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #4 Ondřej Gabauer, asistoval #22 Vladimír Pešl (10:0)
35:03 Hned dva další hráči Vimperka útočí na jejich možný hattrick a desátý gól v síti Strakonic. Dočkáme se?
34:16 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 9:0
33:59 Střely na branku ve třetí části zatím 6:1.
33:36 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 8:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #15 Václav Havelka, asistoval #2 Vítek Robl (8:0)
32:31 Zdeněk Chval (Vimperk) nadvakrát nedokázal překonat gólmana soupeře!
31:40 Martin Popela (Strakonice) vypálil, nicméně trefil pouze brankáře soupeře do masky!
31:14 Timeout FBC Dynamo Strakonice
31:14 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 7:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #6 Ondřej Hradil, asistoval #2 Vítek Robl (7:0)
31:05 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 6:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #22 Vladimír Pešl, asistoval #2 Vítek Robl (6:0)
30:01 Pokračujeme přesilovkou vimperských, kteří se budou snažit obsadit útočné pásmo.
30:00 Střely ve 2. části: 10:5
29:55 Vyloučen hráč #14 Vladimír Krejčí družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za špatné střídání
27:58 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 5:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #11 Štěpán Hrdlička, asistoval #12 Zdeněk Chval (5:0)
27:58 Po hattricku domácího kapitána Vladimíra Pešla se po dvou trefených břevnech konečně dočkal branky i Štěpán Hrdlička (oba Vimperk)!
27:37 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 4:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #22 Vladimír Pešl, asistoval #3 Michal Gabauer (4:0)
26:50 Vladimír Krejčí (Strakonice) ve snaze najít spoluhráče před brankou přihrál příliš prudce.
25:27 Kapitán vimperských Vladimír Pešl byl za brankou hostů povalen na hrazení, následuje vhazování v útočném pásmu.
24:50 Jiří Koman (Strakonice) se ocitl v dobré pozici, z níž jen těsně minul branku vimperských.
24:08 Hra se opět přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
22:50 Ladislav Slavíček právě skvělou křižnou přihrávkou přes celou obranu nalezl Jiřího Kolmana (oba Strakonice), nicméně druhého zmíněného ve skvělé pozici zradilo zpracování.
21:31 Vimperští zatím zdárně trestají nedisciplinovanost a nekoncentraci strakonických.
20:48 Robert Turinský (Strakonice) ve výhodné pozici přestřeluje těsně nad bránu!
19:40 Štěpán Hrdlička (Vimperk) dnes podruhé trefuje břevno před úplně prázdnou brankou! To byla obrovská šance!
19:03 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 3:0
18:42 Vyloučen hráč #73 Tomáš Prokopius družstva FBC Dynamo Strakonice - osobní trest
18:42 Vyloučen hráč #73 Tomáš Prokopius družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
18:16 Vítku Roblovi (Vimperk) právě v dobré pozici míček na poslední chvíli odpálila obrana soupeře!
17:44 Střely ve druhé části zatím 4:3.
17:10 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 2:0
16:42 Vyloučen hráč #47 Robert Turinský družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání
16:10 Kapitán vimperských Vladimír Pešl se dral sám do šance skrze obranu, ale brankáře překonat nedokázal!
15:00 Střely v 1. části: 12:8
13:58 Vítek Robl (Vimperk) právě trefil břevno strakonické svatyně!
13:12 Vyloučen hráč #10 Václav Hrdina družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
12:22 Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu, nicméně rázu utkání chybí šance z důvodu nepřesné kombinace na obou stranách.
10:38 Strakoničtí zatím veškerou střelbu vimperských zblokují.
09:33 Vimperští se zatím v přesilovce drží na útočné polovině, nicméně zatím ke kombinaci chybí potřebná střelba.
09:12 Vyloučen hráč #55 Dušan Andrle družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra rukou
08:45 Vítek Robl společně s Václavem Havelkou a Vladimírem Pešlem (všichni Vimperk) nedokázali tlak na útočné polovině přetavit v branku!
07:32 Štěpán Hrdlička (Vimperk) sice překonal brankáře, nicméně míček odskákal od brankové čáry směrem ven!
06:02 Zdeněk Chval (Vimperk) se marně probíjel na útočnou polovinu skrze strakonickou obranu.
05:06 Aktuální počet střel na branku 4:3.
04:05 GÓL TJ Šumavan Vimperk! 1:0
Branku družstva TJ Šumavan Vimperk vstřelil #15 Václav Havelka, asistoval #10 Vladimír Pešl (1:0)
03:35 Václav Havelka (Vimperk) právě nedokázal dotlačit míček do odkryté svatyně! To byla obrovská šance!
01:10 Jiří Kolman (Strakonice) ve skvělé pozici neváhal, vystřeli, proti byl však gólman domácích!
00:53 Šance týmu Strakonic lapena domácím gólmanem!