0

0

0.

FA Č. Budějovice B - FBC Spartak Kaplice B 2:3pn
branky: 20. Dominik Konopa, 42. Lukáš Chmel - 7. Petr Čech, 23. Petr Čech, N Filip Musil; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1 + Dominik Štěpánek 4 + OS; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Jan Kysela 19 - Vlastimil Pokrývka 32; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0
00 Stav po třetí sérii 0:1. Vítězí tým Kaplic!
00 Stav po druhé sérii stále 0:1.
00 Stav po první sérii 0:1.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice B hráč #55 Filip Musil a vstřelil rozhodující gól (2:3).
Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 11:8
44:40 Timeout FA Č. Budějovice B
44:40 Vyloučen hráč #22 Tomáš Kadlec družstva FBC Spartak Kaplice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:43 Timeout FBC Spartak Kaplice B
41:43 GÓL FA Č. Budějovice B! 2:2
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #74 Lukáš Chmel bez asistence (2:2)
30:00 Střely ve 2. části: 12:8
22:57 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #75 Petr Čech, asistoval #22 Tomáš Kadlec (1:2)
20:46 Vyloučen hráč #99 Petr Piskorz družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání
19:24 GÓL FA Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil #80 Dominik Konopa, asistoval #12 Tomáš Douda (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 13:7
13:30 Vyloučen hráč #19 Dominik Štěpánek družstva FBC Spartak Kaplice B - osobní trest
13:30 Vyloučen hráč #19 Dominik Štěpánek družstva FBC Spartak Kaplice B na 2+2 minuty za nesportovní chování
06:44 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #75 Petr Čech, asistoval #32 Marek Dreiling (0:1)