4:9
    Lenka MOROVÁ
    (Kočka)

SK Meťák České Budějovice B - FBC Dynamo Strakonice 4:9
branky: 5. Petr Stluka, 12. Tomáš Bezpalec, 29. Jan Matějček, 42. Lenka Morová - 8. Jan Lang, 9. Jiří Kolman, 13. Lukáš Dörner, 19. Jan Lang, 22. Lukáš Dörner, 26. Dušan Andrle, 31. Jiří Kolman, 36. Tomáš Prokopius, 41. Ladislav Slavíček; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Bohumil Zoch ? - David Myslík -4; po třetinách: 2:3, 1:3, 1:3
41:48 GÓL SK Meťák České Budějovice B! 4:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice B vstřelil #21 Lenka Morová, asistoval #36 Ondřej Kočka (4:9)
41:39 Tomáš po příchodu z trestné lavice přestřeluje z metru branku soupeře ukázkovým vejšákem
40:12 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 3:9
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #3 Ladislav Slavíček, asistoval #7 Lukáš Kurz (3:9)
39:09 Vyloučen hráč #73 Tomáš Prokopius družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za špatné střídání
39:09 Tomáš Prokopius místo té asistence...
37:36 Kolmič se čtyřmi soupeři na zádech projel celé hřiště aby potom netrefil bránku
35:50 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 3:8
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #73 Tomáš Prokopius, asistoval #3 Ladislav Slavíček (3:8)
33:16 Vyloučen hráč #90 Jan Matějček družstva SK Meťák České Budějovice B na 2 minuty za sekání
30:18 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 3:7
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #99 Jiří Kolman, asistoval #8 Josef Lipovský (3:7)
28:29 GÓL SK Meťák České Budějovice B! 3:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice B vstřelil #90 Jan Matějček, asistoval #17 Tomáš Daněk (3:6)
27:15 Vyloučen hráč #22 Lukáš Dörner družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
25:42 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:6
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #55 Dušan Andrle, asistoval #73 Tomáš Prokopius (2:6)
25:42 domácí hráč Tomáš P. tak vehementně individualisticky vyvyžadoval připsání asistence k poslednímu týmovému gólu, až mu byla odejmuta jeho předchozí asistence a byla připsána našemu skromnému brankáři Dejvovi
21:44 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:5
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #22 Lukáš Dörner, asistoval #3 Ladislav Slavíček (2:5)
20:27 Kolmičovi se míček při příjmu přihrávky navezl na bekhand čepele a celá hala čekala, jak to dopadne. Míček nakonec přejel celou čepel a bylo po šanci.
19:33 Dušan vyzval spouluhráče přihrávkou na metr ke zpracování hrudníkem.
18:37 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:4
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #91 Jan Lang, asistoval #1 David Myslík (2:4)
18:37 Uklouzla mu střela, gólman neměl šanci.
15:53 Vítáme v hale naši legendu a hvězdu Dynama, Martina Steinochera, toho času ve stavu zraněný a v rekonvalescenci. Nazdár
14:19 Vyloučen hráč #55 Dušan Andrle družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
12:45 Dejv likviduje jednu šanci za druhou. Drží tak celé Dynamo ve hře o tři body
12:09 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:3
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #22 Lukáš Dörner, asistoval #1 David Myslík (2:3)
12:09 Dejv vyslal Lukáše Dörner do šance, ten si to rozmyslel tak, že obroužil soupeřovu branku a zavesil do její odkryté části. Gratulky
11:25 GÓL SK Meťák České Budějovice B! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice B vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #36 Ondřej Kočka (2:2)
08:18 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 1:2
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #99 Jiří Kolman, asistoval #7 Lukáš Kurz (1:2)
07:35 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 1:1
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #91 Jan Lang, asistoval #55 Dušan Andrle (1:1)
06:59 Petr Nagy si vyjel na sólovou dráhu na vlastní polovině stage a sklidil obdiv diváků. Bude příště tanding ovation?
04:35 GÓL SK Meťák České Budějovice B! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice B vstřelil #87 Petr Stluka, asistoval #8 Pavel Stluka (1:0)