• 45 44:58
    4
    Dominik ŠTĚPÁNEK

FK Santos - Jiskra Třeboň - FBC Spartak Kaplice B 6:11
branky: 2. Pavel Uhlík, 5. Vojtěch Matuška, 14. Jakub Holický, 17. Pavel Uhlík, 19. Jakub Holický, 22. Jakub Holický - 2. Petr Lukš, 15. Petr Lukš, 24. Vojtěch Jokl, 27. Vít Beránek, 32. Petr Beneš, 34. Vít Beránek, 38. Petr Lukš, 41. Petr Beneš, 41. Filip Musil, 42. Petr Lukš, 43. Vít Beránek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:1 + Dominik Štěpánek 4; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Tomáš Albert ? - Vlastimil Pokrývka ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 0:7
44:58 Vyloučen hráč #7 Dominik Štěpánek družstva FBC Spartak Kaplice B na 2+2 minuty za hrubost
42:18 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:11
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #11 Vít Beránek, asistoval #37 Petr Lukš (6:11)
41:27 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:10
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (6:10)
40:29 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #55 Filip Musil, asistoval #92 Radek Chýna (6:9)
40:15 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #87 Petr Beneš, asistoval #11 Vít Beránek (6:8)
37:12 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #32 Marek Dreiling (6:7)
35:50 Vyloučen hráč #25 David Kočka družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za bránění ve hře
33:34 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #11 Vít Beránek, asistoval #7 Dominik Štěpánek (6:6)
31:05 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #87 Petr Beneš, asistoval #37 Petr Lukš (6:5)
26:19 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:4
25:00 Golman třeboňských skokem k růžku vytěsnil skrytou střelu z otočky z čepele kaplického střelce. Edit by Dejv: ten gólman je schopný do té střely nacpat úplně všechno!
23:26 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 6:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #21 Vojtěch Jokl, asistoval #87 Petr Beneš (6:3)
21:25 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 6:2
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #21 Jakub Holický z trestného střílení (6:2)
18:06 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 5:2
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #21 Jakub Holický, asistoval #13 Jan Plch (5:2)
16:54 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 4:2
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #99 Pavel Uhlík, asistoval #23 Antonín Hudatzký (4:2)
15:00 Vítáme Dejva Myslíka, ochránce Dynamosvatyně na zapisovatelském stanovišti
14:20 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 3:2
13:21 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 3:1
11:29 Vyloučen hráč #87 Petr Beneš družstva FBC Spartak Kaplice B na 2 minuty za blokování florbalky
10:01 Vyloučen hráč #21 Jakub Holický družstva FK Santos - Jiskra Třeboň na 2 minuty za sekání
04:53 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 2:1
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #20 Vojtěch Matuška, asistoval #2 Jakub Malík (2:1)
01:19 GÓL FK Santos - Jiskra Třeboň ! 1:1
Branku družstva FK Santos - Jiskra Třeboň vstřelil #99 Pavel Uhlík, asistoval #28 Ondřej Zajíček (1:1)
01:04 GÓL FBC Spartak Kaplice B! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice B vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #55 Filip Musil (0:1)