• 60 59:01
    12:4
    (Urbánek)

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 12:4
branky: 4. Martin Remeš, 18. Daniel Korych, 24. Radovan Kohút, 26. Radovan Kohút, 33. Lukáš Zadák, 36. Jan Sedlák, 38. Vojtěch Nehasil, 41. Jan Kolář, 44. Vojtěch Nehasil, 47. Adam Hájek, 49. Lukáš Zadák, 50. Daniel Goll - 15. Dominik Šach, 37. František Urbánek, 56. Vojtěch Máca, 60. Marek Paštika; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2 + Jakub Pekárek OS; využití: 2:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Aleš Zetek 26 - Jiří Trojan 20, Matěj Šefl 8; po třetinách: 2:1, 5:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Bajer Martin (Trenér): Perfketní týmový výkon, odmakali jsme to,  díky fanouškům, soupeři.
60:00 Komentář hostů Svoboda Vilém (Trenér): Po vyrovnané první třetině se nám nepovedla ta druhá. Laciné góly, dva neproměněné nájezdy dostaly soupeře do rozhodujícího náskok. Hra vabank v poslední třetině již nevyšla, gratulujeme soupeři k postupu a držíme palce na Tatran.
60:00 Střely ve 3. části: 12:15
59:21 Vinohrady zkoušejí vstřelit daší branku
59:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Marek Paštika, asistoval #40 František Urbánek (12:4)
57:17 Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva Orka na 2 minuty za vysoká florbalka
55:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 12:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #47 Jan Otta (12:3)
54:43 Vyloučen hráč #44 Radovan Kohút družstva Orka na 2 minuty za bránění ve hře
54:00 Paštika v akci, hasí Kohut
53:17 ​Hra stále stejná
51:04 Hra nahoru dolu
49:51 GÓL ASK Orka Čelákovice! 12:2
Branku družstva Orka vstřelil #12 Daniel Goll, asistoval #16 Jan Kolář (12:2)
49:25 Zetek poprvé od maturity použil hlavu a připisuje si další zákrok
48:51 Beran se u mantinelu pustil do Paštiky, píská se nedovolený zákrok
48:37 GÓL ASK Orka Čelákovice! 11:2
Branku družstva Orka vstřelil #3 Lukáš Zadák, asistoval #12 Daniel Goll (11:2)
48:37 Tato akce se dá popsat jenom slovy fantazie, ukázkové 3 na 1
48:03 Vyloučen hráč #81 Marek Paštika družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
46:20 Halou se nese pokřik " Bajo (domácí trenér Bajer) na Hrad!"
46:11 GÓL ASK Orka Čelákovice! 10:2
Branku družstva Orka vstřelil #61 Adam Hájek, asistoval #37 Vojtěch Rubeš (10:2)
46:11 Rubeš poslal dobrej kros, Hájek trefuje přesně
43:12 GÓL ASK Orka Čelákovice! 9:2
Branku družstva Orka vstřelil #17 Vojtěch Nehasil, asistoval #89 Václav Kramel (9:2)
43:12 Kramel ze středu nahrál na mantinel Nehasilovi, ten z první dává gól
42:30 Vinohrady se zabydlely na půlce Orky
40:08 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:2
Branku družstva Orka vstřelil #16 Jan Kolář, asistoval #36 Martin Remeš (8:2)
40:08 Kolář prolomil svou smůlu a raduje se z branky
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Matěj Šefl družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:15 Korych do břevna
38:04 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #47 Jan Otta.
38:04 Už to vypadalo, že se mistr Zetek utnul, ale Otta trefil břevínko
38:00 Náhradní brankář Žáček nyní tleská jak chytá mistr Zetek
37:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:2
Branku družstva Orka vstřelil #17 Vojtěch Nehasil, asistoval #10 Daniel Korych (7:2)
37:34 Korych inženýrskou sehrávkou našel Nehasila, který se strefuje na bližší tyč
36:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #81 Marek Paštika (6:2)
36:06 Paštika s Urbánkem v tandemu na středu, druhý jmenovaný zavěsil pod víko, jak říkáme my znalci
35:34 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:1
Branku družstva Orka vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #89 Václav Kramel (6:1)
35:22 Utkání je vypjaté, emoce projevil i domácí lodivod Bajer
34:29 Kolář krásnou kolmicí našel Remeše, ten netrefil
33:35 Na Čecha se slétl houf žlutých dresů
33:30 Zetek dnes čape tak, že sám netušil, že to tak umí
32:47 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:1
Branku družstva Orka vstřelil #3 Lukáš Zadák, asistoval #89 Václav Kramel (5:1)
32:47 Kramel se Zadákem ukázali, že jim to pálí, po krásné kombinace dává Orka pátý gól
32:29 Vyloučen hráč #9 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest
32:29 Vyloučen hráč #9 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování
31:14 Na obou stranách pracují emoce, jediný vyklidněný na hřišti působí Zadák
28:22 Kolář si po nepovedeném střeleckém pokusu vysloužil od diváků přezdívku Spalovač mrtvol
28:00 Souboj Čecha s Nguyenem končí faulem prvně jmenovaného
27:32 Ve formě hrající Beran došel pro faul
27:03 Zetkova mrštná pracka vyškrábla balon nad tyč
26:52 Orka stále na polovině Vinohrad
26:40 Domácí lodivod již do konce vytáhl fotoaparát, aby z tohoto utkání měl také hezkou vzpomínku
25:55 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:1
Branku družstva Orka vstřelil #44 Radovan Kohút, asistoval #52 Matěj Čech (4:1)
25:55 Kohut nekompromisně zavěsil
24:30 Šaroch stíhal Hájka, ten mu pláchl až do rohu hřiště
23:10 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:1
Branku družstva Orka vstřelil #44 Radovan Kohút, asistoval #37 Vojtěch Rubeš (3:1)
23:10 Kohut střelou po zemi na bližší tyč zvyšuje náskok kosatek
22:42 Po souboji s Paštikou skončil na zemi Korych , ale bude v cajku
21:44 Střelu Pinkase zblokoval Kramel
20:50 Orka uzmula balonek jak Karel Gott anketu Český Slavík
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:23 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #78 Vojtěch Máca.
19:23 Hrdinou okamžiku je nyní Zetek, Máca netrefil branku
18:34 Beran odzbrojil Paštiku, ovšem za pomoci nedovoleneho zakroku
18:16 Orka již má tyčkový hattrick
17:40 Nehasil vybojoval loptu u mantinelu, sehrál Korychovi, který se narozdíl od Koláře, nemýlí
17:36 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva Orka vstřelil #10 Daniel Korych, asistoval #17 Vojtěch Nehasil (2:1)
15:50 Na Koláře čekala odkrytá branka, ten však promáchl jak motýl křídly
14:50 Zadák s jedním z hostujících obránců v plamené rozepři u mantinelu, sudí řeší domluvou
14:42 Obrana Orky nedokázala zachytit křižný pas, Šach trefil prostor mezi tyčemi, a tak jest srovnáno
14:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #40 František Urbánek (1:1)
13:20 Po vleklých technických problémech, jsme na značkách, Orka již trefila pár tyček, Zetek byl taktéž obouchán plastovým nesmyslem, hra je tudíž vyrovnaná
12:42 Beran ve formě
03:13 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:0
Branku družstva Orka vstřelil #36 Martin Remeš, asistoval #77 Daniel Richtr (1:0)