• 60 59:08
    6:12
    ()

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Liberec 6:12
branky: 35. Jan Keyzlar, 39. Matěj Doubek, 42. Martin Dolejš, 56. Vítězslav Holub, 58. Adam Dvořák, 60. Martin Dolejš - 3. Lukáš Macháč, 10. Šimon Stránský, 11. Radek Valeš, 25. Radek Valeš, 27. Prokop Ferdan, 31. Jan Světlík, 33. Prokop Ferdan, 34. Filip Smutný, 38. Prokop Ferdan, 49. Vladimír Trčka, 52. Šimon Stránský, 55. Šimon Stránský; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 231; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 8, Luboš Zeman 30 - Petr Chlad 19, Mikuláš Futschik 8; po třetinách: 0:3, 2:6, 4:3
59:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš bez asistence (6:12)
57:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #21 Adam Dvořák, asistoval #17 Matěj Stráňka (5:12)
55:28 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Vítězslav Holub, asistoval #91 Patrik Plocha (4:12)
54:16 GÓL FBC Liberec! 3:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #55 Prokop Ferdan (3:12)
51:27 GÓL FBC Liberec! 3:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #27 Filip Smutný (3:11)
49:48 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
48:04 GÓL FBC Liberec! 3:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #32 Vladimír Trčka, asistoval #77 Michal Václavík (3:10)
41:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #22 Petr Dolejš (3:9)
38:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Jakub Loskot (2:9)
37:59 GÓL FBC Liberec! 1:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #94 Jakub Faksa (1:9)
34:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (1:8)
33:28 GÓL FBC Liberec! 0:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #9 Radek Valeš (0:8)
32:33 GÓL FBC Liberec! 0:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #28 Šimon Stránský (0:7)
30:41 GÓL FBC Liberec! 0:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #32 Vladimír Trčka (0:6)
28:46 Vyloučen hráč #94 Jakub Faksa družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
26:13 GÓL FBC Liberec! 0:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan bez asistence (0:5)
24:48 GÓL FBC Liberec! 0:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #73 Vojtěch Wiener (0:4)
10:12 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #93 Vojtěch Janeček (0:3)
09:54 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský bez asistence (0:2)
02:53 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Lukáš Macháč, asistoval #77 Michal Václavík (0:1)