(Šincl)
  • 60 59:14
    Letka

Aligators - FBC Letka 6:4
branky: 10. Viktor Kejík, 16. Pavel Zbořil, 29. Mikuláš Svoboda, 54. Tomáš Jedlička, 55. Lukáš Gregr, 55. Tomáš Jedlička - 2. Tomáš Hanzlík, 10. David Jarošek, 15. Radim Kahánek, 60. Vojtěch Blana; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 10 - Petr Pospiech 18; po třetinách: 2:3, 1:0, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:55 Poslední vteřiny...
59:20 Letka v šesti!
59:14 Timeout FBC Letka
59:14 GÓL FBC Letka! 6:4
Branku družstva FBC Letka vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #36 Jiří Šincl (6:4)
58:59 Aligátorům zbývá minutka do postupu do dalšího kola.
57:10 Šmerák sedostal do zakončení, avšak Pospiech vytáhl dobrý zákrok.
55:50 Trestné střílení družstva Aligators neproměnil #16 Tomáš Popovský.
55:49 Svoboda se probíjel do další gólové akce, byl však faulován a máme tu trestné střílení.
54:54 Neskutečná gólová minuta pro domácí! Nejrve přesilovka a pak dvě sólo akce Gregra a Jedličky a Aligátoři jdou do tříbrankového trháku.
54:53 GÓL Aligators! 6:3
Branku družstva Aligators vstřelil #89 Tomáš Jedlička bez asistence (6:3)
54:34 GÓL Aligators! 5:3
Branku družstva Aligators vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (5:3)
53:47 Domácí jdou do vedení! Kombinace moc k ničemu nevedli, tak to vzal Gregr na sebe a poslal raketu na bránu, kterou po zákroku gólmana dorazil Jedlička!
53:46 GÓL Aligators! 4:3
Branku družstva Aligators vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #87 Lukáš Gregr (4:3)
52:22 Nyní je tu přesilovka pro domácí, avšak velkou šanci měli jako první hosté.
52:21 Vyloučen hráč #47 Tomáš Elbl družstva FBC Letka na 2 minuty za opakované přestupky
51:13 Domácí opět přečkali oslabení celkem v poklidu a mohou se snažit vstřelit gól
49:12 Vyloučen hráč #16 Tomáš Popovský družstva Aligators na 2 minuty za blokování florbalky
47:13 Pospiech teď měl plno práce s Gregrovou zadovkou, kterou si málem hodil do brány.
45:35 Domácí oslabení zvládli na výbornou a dvakrát dokonce zahrozili, jednou byl proti Pospiech, podruhé skvěle zasáhl obránce.
43:22 Pár vteřinek uvidíme hru 4 na 4, poté čeká hosty přesilová hra. Tu první využili, využijí i druhou téměř plnohodnotnou?
43:21 Vyloučen hráč #9 Jakub Gremmel družstva Aligators na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:31 Letka vstoupila do třetí třetiny aktivně, avšak vyloučení přesouvá aktivitu na domácí hokejky.
41:30 Vyloučen hráč #13 Matyáš Gryz družstva FBC Letka na 2 minuty za vysoká florbalka
40:01 Začíná možná poslední hrací část zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:1
39:01 Poslední minutka druhé třetiny, která nám ale přinesla jen jeden gól.
37:25 Po sérii nevyužitých šancí zahrozili i hosté, Vojáček dostal nabito, ale trefuje vysoko nad.
35:48 A další! Doupovcovi se nepodařilo vymíchat Pospiecha, ten předvádí skvělý zákrok.
35:11 Obrovská šance domácích! Gregr předložil před prázdnou bránu Zbořilovi, který ji míjí.
35:00 Dnešní utkání sleduje 19 diváků, děkujeme!
34:33 Tahle třetina patří rozhodně domácím hráčům. Gremmel skvělou střelou prověřil Pospiecha, ten vyráží nad.
31:49 Svoboda dobrou střelou vyvolal rozruch v brankovišti, Král ale nedokázal trefit skákající balónek.
31:22 Třetí formace nyní byla uzamčena na své polovině, tlak hostů však zhatili oni sami špatnou přihrávkou.
30:11 Zbořil střelou ze středu trefil břevno, dorážkou poté skóroval, předtím si však pomohl faulem a stav je tak stále 3:3.
28:42 A je opět vyrovnáno! Hostující hráč vytloukl blok, od kterého se míček odrazil do běhu Svobodovi, který nepříjemnou střelou nedal gólmanovi šanci.
28:41 GÓL Aligators! 3:3
Branku družstva Aligators vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #46 Filip Konstant (3:3)
28:01 Hosté se vymanili z domácího tlaku a v poklidu kombinují.
26:12 Domácí nyní svírali hosty v jejich obranné třetině, avšak bez střely na branku to nepůjde.
24:18 Při hře 4 na 4 a následné krátké přesilovce hostí se nic nestalo, a tak tu máme starou známou klasiku 5 na 5.
22:04 Domácí sice měli přesilovku, avšak ztratili balón a museli zatáhnout za ruční brzdu.
22:03 Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva Aligators na 2 minuty za hrubost
21:36 Vyloučen hráč #18 Simon Georg Mahla družstva FBC Letka na 2 minuty za zvedání florbalky
20:43 Hos nyní dobře přečetl hru a rozdal na Zbořila, ten však do bloku.
20:01 Začala nám druhá třetina a po velkém souboji na středovém kruhu začnou s rozehrávkou hosté.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
18:26 Běží nám poslední dvě minutky a vypadá to, že první třetině už se v klidu dohrává.
15:22 A brankostroj v první třetině neustává! Domácí díky rychlé kombinaci Gregra se Zbořilem snižují na rozdíl jediné branky.
15:21 GÓL Aligators! 2:3
Branku družstva Aligators vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (2:3)
14:47 A přesilovka je po minutě a kousek využita. Blana našel crossem přes brankoviště Kahánka a ten nedal Rychlému šanci.
14:46 GÓL FBC Letka! 1:3
Branku družstva FBC Letka vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:3)
13:45 Aligátoři se dostávali více do šancí, avšak to teď hatí vyloučení.
13:44 Vyloučen hráč #99 Ondřej Lorenc družstva Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:26 Domácí Kejík se dostal k další dobré střele, kterou tečoval před brankou Zouhar, ta ale skončila v náruči gólmana.
09:58 Domácí vyrovnaly díky skvělé Kejíkově řízemní střele, bohužel si pak domácí srazili balónek do vlastní sítě a Letka tak opět vede.
09:57 GÓL FBC Letka! 1:2
Vlastní branku družstva Aligators vstřelil #74 David Jarošek (1:2)
09:42 GÓL Aligators! 1:1
Branku družstva Aligators vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #89 Tomáš Jedlička (1:1)
08:59 Hostující Toška nyní promáchl ve velkém brankovišti a k balónku se tak dostávají domácí.
07:22 Dvě dobré šance měl nyní domácí Král, ale domácí zatím nemají v zakončení štěstí.
06:18 Domácí nyní mohli odpovědět, ale Zouharovi gólovou radost odmítl blok hostí.
05:45 Dobrá akce po ose Zach - Šrámek končí střelou nad druhého jmenovaného.
04:34 Dalekonosná rána jednoho z obránců Letky skončila vedle pravé tyče Rychlíkovi branky.
03:21 Lorenc vybojoval balónek z čehož těžil Zbořil, který posílal střílenou nahrávku opět na Lorence, avšak Pospiech zasáhl skvěle nohou.
01:33 Hned v úvodu tu máme první branku. Při nedůrazu v brankovišti domácích se prosazuje po křižné přihrávce Hanzlík.
01:32 GÓL FBC Letka! 0:1
Branku družstva FBC Letka vstřelil #7 Tomáš Hanzlík, asistoval #18 Simon Georg Mahla (0:1)
00:34 Domácí kombinovali, avšak neúspěšná přihrávka zhatila útočné snahy.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.