trest do konce utkání
  • 45 44:51
    4

Florbal Jindřichův Hradec - FbC Písek 1:14
branky: 21. Jakub Hybš - 5. Dominik Suchan, 6. Jakub Hejpetr, 10. Ondřej Šareš, 11. Jakub Hejpetr, 15. Ondřej Walter, 17. Vojtěch Šanda, 22. Dominik Suchan, 30. Vít Prokopec, 31. Vojtěch Šanda, 32. Ondřej Šareš, 33. Ondřej Walter, 34. Šimon Špeta, 39. Vojtěch Šanda, 44. Jindřich Král; rozhodčí: Jan Dušek - Radek Chýna; vyloučení: 3 + Vojtěch Hembera 4 + Daniel Danyi OS + TDKU + 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Vitoň ? - Jakub Štěpán ?; po třetinách: 0:5, 1:3, 0:6
44:51 Vyloučen hráč #57 Daniel Danyi družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2+2 minuty za nesportovní chování
44:51 Vyloučen hráč #57 Daniel Danyi družstva Florbal Jindřichův Hradec do konce utkání
44:51 Vyloučen hráč #57 Daniel Danyi družstva Florbal Jindřichův Hradec - osobní trest
44:51 Vyloučen hráč #57 Daniel Danyi družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
44:07 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Hembera družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2+2 minuty za hrubost
43:02 GÓL FbC Písek! 1:14
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #31 Dominik Suchan (1:14)
39:32 Vyloučen hráč #52 Jakub Šimek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:39 GÓL FbC Písek! 1:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #87 Ondřej Walter (1:13)
35:02 Timeout FbC Písek
33:54 GÓL FbC Písek! 1:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Šimon Špeta, asistoval #26 Matěj Charvát (1:12)
32:46 GÓL FbC Písek! 1:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #42 Vojtěch Šanda (1:11)
31:19 GÓL FbC Písek! 1:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #31 Dominik Suchan (1:10)
30:53 GÓL FbC Písek! 1:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #26 Matěj Charvát (1:9)
29:21 GÓL FbC Písek! 1:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #55 Vít Prokopec, asistoval #42 Vojtěch Šanda (1:8)
23:59 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Šanda družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
23:59 Vyloučen hráč #57 Daniel Danyi družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:26 GÓL FbC Písek! 1:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #28 Jindřich Král (1:7)
20:32 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #44 Jakub Hybš, asistoval #52 Jakub Šimek (1:6)
16:20 GÓL FbC Písek! 0:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (0:6)
14:44 GÓL FbC Písek! 0:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #26 Matěj Charvát (0:5)
10:44 GÓL FbC Písek! 0:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #26 Matěj Charvát (0:4)
09:50 GÓL FbC Písek! 0:3
05:43 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #17 Jakub Halbrštát (0:2)
04:56 GÓL FbC Písek! 0:1