11:3
    Filip ŠEDIVÝ
    (Dreiling)

FBC Spartak Kaplice - FBC Štíři Č. Budějovice B 11:3
branky: 5. Michal Borovka, 6. Michal Borovka, 8. Michal Borovka, 10. Vít Beránek, 11. Khac Nhat Trinh, 14. Michal Borovka, 15. Khac Nhat Trinh, 41. Khac Nhat Trinh, 42. Pavel Dreiling, 45. Michal Šimko, 45. Filip Šedivý - 3. Damián Drefko, 4. Ondřej Vlnatý, 32. Nicolas Kravčuk; rozhodčí: Jan Koutník - Lukáš Teska; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Macháček ? - Tomáš Kaňák ?; po třetinách: 7:2, 0:0, 4:1
44:29 GÓL FBC Spartak Kaplice! 11:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 Filip Šedivý, asistoval #59 Pavel Dreiling (11:3)
44:20 GÓL FBC Spartak Kaplice! 10:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #19 Michal Šimko, asistoval #69 Tomáš Dvořák (10:3)
41:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 9:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #59 Pavel Dreiling bez asistence (9:3)
40:34 GÓL FBC Spartak Kaplice! 8:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #10 Khac Nhat Trinh, asistoval #13 Michal Borovka (8:3)
31:57 Comeback is real?!
31:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #32 Nicolas Kravčuk, asistoval #26 Damián Drefko (7:3)
16:43 Vyloučen hráč #19 Michal Šimko družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
16:22 Heeej v šesti... to se ozvalo na halu a měl pravdu předsedo
15:22 A už to tu zas lítá
14:35 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #10 Khac Nhat Trinh, asistoval #23 Petr Ballák (7:2)
13:10 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #40 Vít Beránek (6:2)
10:42 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:2
09:58 Další gol a mě už z toho psaní loupe v bedrech takže se chvíli odmlčím
09:18 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #40 Vít Beránek, asistoval #23 Petr Ballák (4:2)
08:35 Jo jinak máme tu hattrick a neletěla ani jedna čepice a to je skandální
08:01 Fanoušků si sice do královského města na tento zápas našlo cestu pomálu, ale o to více jsou slyšet a to hlavně zásluhou paní ve žlutém svetru :)
07:23 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
06:20 Michal Borovka se roztočil jak řetízkáč a vymetl
05:37 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #23 Petr Ballák (2:2)
05:26 Vyloučen hráč #60 Lukáš Jíra družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
04:40 Důraz před kasou a je to 1:2
04:12 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #80 Michal Novák (1:2)
03:50 Tenhle jsem neviděl psal jsem info o prvním golu
03:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #2 Ondřej Vlnatý bez asistence (0:2)
03:20 Co k tomu říct... chvilku to vzpadalo že mu to definitivně ujelo ale pak to vymetl
02:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #26 Damián Drefko bez asistence (0:1)
01:28 Kaplice hraje víc na balonku, ale těžko soudit jak to dopadne je druhá minuta