2:7
    Petr BALLÁK
    (Borovka)

Fbc Strakonice - FBC Spartak Kaplice 2:7
branky: 16. Adam Miklas, 23. Jan Janda - 5. Petr Ballák, 11. Michal Šimko, 26. Michal Borovka, 27. Pavel Dreiling, 35. Pavel Dreiling, 44. Michal Borovka, 45. Petr Ballák; rozhodčí: Jan Koutník - Petr Stejskal; vyloučení: 5 + František Preis OS + Adam Miklas OS:5 + Filip Šedivý OS; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Hynek Samec ? - Jan Macháček ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:3
44:59 no a budou z nich kamarádi, teď si podaj ruce
44:25 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #23 Petr Ballák, asistoval #13 Michal Borovka (2:7)
44:25 Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
44:25 Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice - osobní trest
43:19 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #23 Petr Ballák (2:6)
43:19 a je taaam uplne do prazdny ... práce nahravajiciho
42:30 Ale šance jsou to ne že ne, ale musíte to střílet na kasu chlapi
42:20 Už se tak dohrává  tak snad nebudou mít klucí společnou sprchu
40:40 Doufáme že nechali kluci boxery doma
39:40 Nojono Chlapi jsou horký hlavy :D
37:08 Vyloučen hráč #35 Filip Šedivý družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nesportovní chování
37:08 Vyloučen hráč #35 Filip Šedivý družstva FBC Spartak Kaplice - osobní trest
37:08 Vyloučen hráč #55 František Preis družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
37:08 Vyloučen hráč #55 František Preis družstva Fbc Strakonice - osobní trest
36:30 Kdyby teď matěj čajan nahrál straky by daly fíka ale zkoušel střelu. Jak se říká není ranky není branky
35:20 2 na 1 v oslabení a je to golík... už klasika  doleva doprava a nazdar
34:52 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #59 Pavel Dreiling, asistoval #35 Filip Šedivý (2:5)
34:10 Vyloučen hráč #80 Michal Novák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
34:10 dvojka hráč 80 Asi braneni ve hře
33:40 Kaplice si od nás půjčila kelen... to ještě neví, že stříknutí je za pade
32:12 Tomáš Dvořák backhandem někam k časomíře
31:00 Starky v pěti  a aktivnější kaplice
28:58 Je to tvrdý jako realita... ale mě to baví
28:28 Vyloučen hráč #77 Matěj Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:28 Jau
27:35 Vyloučen hráč #19 Michal Šimko družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
26:40 Pavel Dreiling ukázal že to v tý ruce taky bude
26:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
25:55 Tak to vidíte... já jsem snad jasnovidec... a jdu na mantinely...
25:43 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #10 Khac Nhat Trinh (2:3)
25:32 Je to nahoru dolů Kaplice nebezpečnější Hlavně hráč 13
25:10 Co se týče dnešního prostředí, je příjemné, uklizená hala a naměřil jsem 19 stupňů
23:07 GOl z přesilovky, no hezkej Kaplice teď zapíná monitor
22:06 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #38 Matěj Čajan (2:2)
22:05 CO mu asi řekl? no to já nevím... měli jste přijet do Písku
21:12 Vyloučen hráč #23 Petr Ballák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nesportovní chování
19:54 Straky do toho teď buší jak hluchej do vrat
17:48 Kaplice teď v potížích
17:25 Veliký obdiv patří fanynce kaplice která neúnavně podporuje svůj tým... no já bych to nezvládnul
15:38 Tyjo docela vymetl
15:29 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #17 Adam Miklas, asistoval #66 Adam Štěpánek (1:2)
15:00 V hale vyčnívá pohled Ondřeje Waltera z Písku, který zůstal na tribuně zcela sám a my mu tímto posíláme sílu
14:00 Hráč 13 kaplice jen do bloku
13:56 Dobrý oslabení od Strak a hráč 77 vyhazuje
13:24 Fenomén dnešního dne, řekl bych golman strak, Hynouš
12:20 Vyloučen hráč #38 Matěj Čajan družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
12:15 Straky možná aktivnější ale vede to jen k faulu
11:59 Michal Borovka teď vykoupal dva hráče, golmana a pak minul... no dalo se na to koukat
10:50 A je to tady .. Michal Šimko pumelicí zvyšuje na 2:0
10:18 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #19 Michal Šimko, asistoval #13 Michal Borovka (0:2)
10:00 A je tu zvrat... 4na 4 a těď už přesilovka kaplice
09:45 Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
09:00 Kaplice to docela dáva a hráč číslo 10 dokonce prověřil géolmana
08:50 Halou se rozléhají Kaplické chorály
07:59 Vyloučen hráč #13 Michal Borovka družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
07:00 Pavel Dreiling minul
06:06 Trenér kaplice to ma jako na Psku
04:40 A je tam, trojúhelníky jako ta barcelona
04:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:1
03:46 Kaplice to teď zkoušela dlouhými nakopávanými na Jardu dopředu
02:22 Zvláštností utkání může být to, že trenér strakonic sedí na tribuně... otázka proč zůstane nezodpovězena
00:31 První střela kaplický golman nekompromisni
00:09 Dobře se usaďte jdeme na to