0

0

0.

FA Č. Budějovice - RAFANI - Florbal Jindřichův Hradec 7:6pn
branky: 13. Jakub Niček, 18. Karel Trávníček, 19. Karel Trávníček, 28. Tomáš Kříž, 33. Václav Mikoláš, 37. Jakub Pravda, N Patrik Lukšík - 8. Jakub Šimek, 15. Vojtěch Hembera, 18. Jakub Šimek, 36. Jonáš Řípa, 41. Jakub Šimek, 45. Jakub Šimek; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: David Veselý ? - Vojtěch Kornhöfer ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #57 Daniel Danyi , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #81 Václav Mikoláš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #43 Jonáš Řípa , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #68 Patrik Lukšík a vstřelil rozhodující gól (7:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Jindřichův Hradec hráč #52 Jakub Šimek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FA Č. Budějovice - RAFANI hráč #19 Jakub Niček a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
44:29 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek, asistoval #57 Daniel Danyi (6:6)
44:00 Vyloučen hráč #75 Oliver Prouza družstva FA Č. Budějovice - RAFANI na 2 minuty za hrubost
44:00 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Hembera družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
43:21 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
43:20 Timeout FA Č. Budějovice - RAFANI
40:28 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:5
36:42 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 6:4
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #2 Jakub Pravda, asistoval #10 Adolf Voračka (6:4)
35:08 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #43 Jonáš Řípa, asistoval #62 Vojtěch Hembera (5:4)
32:52 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 5:3
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #81 Václav Mikoláš, asistoval #78 Václav Křenek (5:3)
27:26 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 4:3
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #38 Tomáš Kříž, asistoval #10 Adolf Voračka (4:3)
18:01 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 3:3
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #37 Karel Trávníček bez asistence (3:3)
17:53 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #52 Jakub Šimek bez asistence (2:3)
17:00 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 2:2
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #37 Karel Trávníček, asistoval #39 David Veselý (2:2)
14:13 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #62 Vojtěch Hembera, asistoval #45 Václav Šalek (1:2)
12:31 GÓL FA Č. Budějovice - RAFANI! 1:1
Branku družstva FA Č. Budějovice - RAFANI vstřelil #19 Jakub Niček, asistoval #78 Václav Křenek (1:1)
12:08 Vyloučen hráč #43 Jonáš Řípa družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:39 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1