8:11
    Jiří PAVLIŠ
    (Fric)

FBC Štíři Č. Budějovice B - Banes Florbal Soběslav 8:11
branky: 14. Jáchym Peprný, 15. Adam Tůma, 18. Tomáš Dofek, 25. Matyáš Cuřín, 25. Nazar Stepaniuk, 27. Matyáš Cuřín, 30. Matyáš Cuřín, 35. Matyáš Cuřín - 6. Tomáš Vránek, 8. Tomáš Holota, 11. Tomáš Holota, 13. Jiří Pavliš, 15. Filip Paulík, 20. Tomáš Holota, 22. Daniel Štěpánek, 26. Daniel Štěpánek, 35. Jan Hyánek, 37. Tomáš Holota, 42. Jiří Pavliš; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Sebastian Placer ? - Matěj Pavliš ?; po třetinách: 2:5, 5:3, 1:3
41:22 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:11
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #19 Tomáš Fric (8:11)
37:51 Vyloučen hráč #75 Filip Paulík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
36:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #19 Tomáš Fric (8:10)
36:10 Štírký golman teď podržel svůj tým.
35:00 hra je plná emocí
34:23 GÓL Banes Florbal Soběslav! 8:9
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #7 Daniel Štěpánek (8:9)
34:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #50 Adam Tůma (8:8)
34:00 Drefko mohl dávat do prázdné ale střela mu nesedla.
29:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #60 Lukáš Jíra (7:8)
27:50 Soběslav teď nepovoleně zabránila samostatnému úniku. Za to následoval nájezd v podání Matyáše Cuřína, který ho s přehledem proměnil.
26:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #23 Matyáš Cuřín z trestného střílení (6:8)
26:11 Štíři mají hodně šancí, jen chybí přesnost do brány.
25:59 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek, asistoval #87 Michal Gondek (5:8)
24:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Nazar Stepaniuk, asistoval #26 Damián Drefko (5:7)
24:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:7
21:14 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #7 Daniel Štěpánek, asistoval #22 Jan Hyánek (3:7)
19:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota bez asistence (3:6)
18:42 Vyloučen hráč #19 Tomáš Fric družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #26 Damián Drefko (3:5)
14:23 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #75 Filip Paulík, asistoval #87 Michal Gondek (2:5)
14:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #50 Adam Tůma, asistoval #92 Jáchym Peprný (2:4)
14:17 Peprný na Tůmu a ten do prázdné.
13:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #92 Jáchym Peprný bez asistence (1:4)
12:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #81 Jiří Pavliš, asistoval #77 Tomáš Holota (0:4)
11:22 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:22 Další souboj v rohu a další vyloučení na štírské straně.
10:13 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:3
09:20 Ze štírské střídačky so ozývá narvi to tam. Ale neděje se tak.
08:20 Krásná kombinace Jíry, Tůmy a Cuřína, bohužel Cuřín trefil jen obránce a gól nepadl.
07:20 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Tomáš Holota, asistoval #81 Jiří Pavliš (0:2)
05:45 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #18 Tomáš Vránek, asistoval #22 Jan Hyánek (0:1)
05:20 Soběslav vstřelila gól ale bohužel neplatný, kvůli vysoké hokejce.
02:36 Vyloučen hráč #2 Ondřej Vlnatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:36 Souboj u mantinelu skončil vyloučením.
00:40 Dofek trefil pouze obránce.